40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Chinees bronzen sculptuur
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Groot beeld, Ole Langerhorst.
Startprijs 210 EUR

Zeer groot eikenhouten gestoken beeld met figuren gemaakt door Ole Langerhorst. 20e Eeuw. Afmeting: 280 x ø37 cm In goede staat. Met origineel boekje.

Twee antieke Franse beelden, 1900
Resultaat: 35 EUR

2x Indonesische beelden
Resultaat: 30 EUR

Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.

Bronzen asbak 'eend', 1933
Startprijs 250 EUR

Grote gesigneerde Duitse Art Deco bronzen asbak met eend. Door H. Müller 1933. Hans Müller 1873 - 1937. Afmeting: 7,5 x 24 x 13 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, Dante
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke bronzen boeddha
Startprijs 120 EUR

Kleine bronzen boeddha
Startprijs 50 EUR