Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren Maggi houder & 2 pennen 814
Zilveren Maggi houder & 2 pennen
Startprijs 50 EUR
Zilveren schaar, 18e eeuw 815
Zilveren schaar, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
Zilveren bonbonmandje 816
Zilveren bonbonmandje
Startprijs 90 EUR
4 Bestekdelen met zilver 817
4 Bestekdelen met zilver
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren tuitzeefje 818
Zilveren tuitzeefje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren maggi-fles houder 819
Zilveren maggi-fles houder

Resultaat:

35 EUR

2x Zilveren bekerhouders 820
2x Zilveren bekerhouders
Startprijs 60 EUR
Zilveren lepel, 18e eeuw 821
Zilveren lepel, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Stel dekselpotjes met zilver 822
Stel dekselpotjes met zilver

Resultaat:

50 EUR

Divers bestek 823
Divers bestek
Startprijs 30 EUR
Antieke lepel met Haags Lofje 824
Antieke lepel met Haags Lofje
Startprijs 45 EUR
Verkocht
2 Odeurflacons met gouden dop 825
2 Odeurflacons met gouden dop

Resultaat:

135 EUR

2 Kralentassen met zilveren beugel 843
2 Kralentassen met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR
Zilveren soeplepel 844
Zilveren soeplepel
Startprijs 70 EUR
Lot zilver/plated, 7x 845
Lot zilver/plated, 7x
Startprijs 50 EUR
Strooilepel in etui 846
Strooilepel in etui
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Plated servies 847
Plated servies

Resultaat:

50 EUR

Lot plated (8x) 848
Lot plated (8x)
Startprijs 30 EUR
Plated flessenhouder 849
Plated flessenhouder
Startprijs 80 EUR
Lot zilver en plated 850
Lot zilver en plated
Startprijs 70 EUR
Zilveren lepeldoos 871
Zilveren lepeldoos
Startprijs 80 EUR
Zilveren strooilepel met molen 872
Zilveren strooilepel met molen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
6 Messen met zilveren heften 873
6 Messen met zilveren heften

Resultaat:

80 EUR

Zilveren sleef 874
Zilveren sleef
Startprijs 75 EUR