Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Franse gestoken garderobe, 1880 4264
Antieke Franse gestoken garderobe, 1880

Resultaat:

180 EUR

Antieke Spaanse salontafel 4265
Antieke Spaanse salontafel
Startprijs 200 EUR
Antieke wortelnoten commode 4266
Antieke wortelnoten commode
Startprijs 200 EUR
Hang vitrine, 19e eeuw 4267
Hang vitrine, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Willem III naaitafel (noten) 4268
Willem III naaitafel (noten)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Engelse handwerktafel, 1880 4269
Antieke Engelse handwerktafel, 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Louis Philippe wandtafel, 1860 4270
Louis Philippe wandtafel, 1860

Resultaat:

135 EUR

Louis Philippe speeltafel, 1860 4271
Louis Philippe speeltafel, 1860
Startprijs 100 EUR
Louis Philippe wandkast, 1860 4272
Louis Philippe wandkast, 1860
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Wortelnoten hangkastje 4273
Wortelnoten hangkastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mahonie klapbuffet 4274
Mahonie klapbuffet

Resultaat:

250 EUR

Spiegel met console, 1830 4275
Spiegel met console, 1830
Startprijs 400 EUR
Antiek eiken schrijfbureau, 1920 4276
Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Engelse eettafel, 20e eeuw 4277
Engelse eettafel, 20e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Orgelgebogen commode, 18e eeuw 4278
Orgelgebogen commode, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Eiken Empire commode, 1800 4279
Eiken Empire commode, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek damesschrijfbureau + stoel 4280
Antiek damesschrijfbureau + stoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke mahonie tafel, 1900 4281
Antieke mahonie tafel, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Vitrinekast, gebogen glas 4282
Vitrinekast, gebogen glas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke mahonie tafel 4283
Antieke mahonie tafel

Resultaat:

90 EUR

Franse boekenkast, 19e eeuw 4284
Franse boekenkast, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Mahonie klapsalontafel met lade 4285
Mahonie klapsalontafel met lade

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse mahonie klaptafel 4286
Engelse mahonie klaptafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie spiegel met etages 4287
Mahonie spiegel met etages

Resultaat:

45 EUR