41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Vertico met opstand 4048
Vertico met opstand
Startprijs 400 EUR
Zeldzame wijnkoeler, 1830 4049
Zeldzame wijnkoeler, 1830
Startprijs 450 EUR
Neo Renaissance kast, 1860 4050
Neo Renaissance kast, 1860

250 EUR

Poort vitrine opzetkast, 19e eeuw 4051
Poort vitrine opzetkast, 19e eeuw

250 EUR

Oude Engelse breakfront boekenkast 4052
Oude Engelse breakfront boekenkast
Startprijs 200 EUR
Hollandse secretaire 4053
Hollandse secretaire

150 EUR

Louis Seize rolluikkastje, 18e eeuw 4054
Louis Seize rolluikkastje, 18e eeuw

150 EUR

Grote gestoken stoel, 19e eeuw 4055
Grote gestoken stoel, 19e eeuw

250 EUR

18e Eeuws eiken kabinet 4056
18e Eeuws eiken kabinet

350 EUR

2x Montis fauteuils 4057
2x Montis fauteuils

350 EUR

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4058
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw

1.750 EUR

Mahoniehouten commode, 1830 4059
Mahoniehouten commode, 1830
Startprijs 300 EUR
Duits halkastje, 1880 4060
Duits halkastje, 1880

220 EUR

Schrijfbureau, 1870 4061
Schrijfbureau, 1870

450 EUR

Originele Engelse hoekkast, 18e eeuw 4062
Originele Engelse hoekkast, 18e eeuw

550 EUR

Wandtafeltje met putti 4063
Wandtafeltje met putti
Startprijs 225 EUR
Spiegel met kroon, 19e eeuw 4064
Spiegel met kroon, 19e eeuw

150 EUR

Spiegel met kroon, 19e eeuw 4065
Spiegel met kroon, 19e eeuw

150 EUR

Wortelnoten chiffoniere 4066
Wortelnoten chiffoniere

200 EUR

Engelse vitrinekast, 1920 4067
Engelse vitrinekast, 1920
Startprijs 200 EUR
Boekenkast, Amsterdamse School 4068
Boekenkast, Amsterdamse School
Startprijs 100 EUR
Wortelnoten porseleinkast 4069
Wortelnoten porseleinkast
Startprijs 275 EUR
Wortelnoten bestekcommode 4070
Wortelnoten bestekcommode

80 EUR

Franse etagiere-tafel, 19e eeuw 4071
Franse etagiere-tafel, 19e eeuw

200 EUR