Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Grote antieke Chinese kommen
Resultaat: 500 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met karper/peterselie decor. Enkele chips omranding. Afmeting: 9,3 x 19,2 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese drakenschotel
Startprijs 1.800 EUR

Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.

2x Familie Rose dekselvazen, 19e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Familie Rose decor, vogels en florale decor. Afmeting: 46 x 24,5 cm ø. In goede staat.

2x Porseleinen beelden
Startprijs 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Blindmerk bodem. Afmeting: 39 x 16 x 14 cm. In goede staat.

2x Meissen kratervazen
Resultaat: 120 EUR

Twee oude Duitse Meissen porseleinen kratervazen met roze rozen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Meissen borden, 1920
Resultaat: 250 EUR

Twee Duitse handbeschilderde Meissen porseleinen borden met landschappen, figuren, floraal en goud decor. Circa 1920. Afmeting: ø 20 cm. In goede staat.

3 Delen oud Duits Meissen porselein
Startprijs 100 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein. Goud/floraal decor. Bestaande uit: Mocca kan, twee kop en schotels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.

2x Biedermeier-stijl siervazen
Startprijs 275 EUR

Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Antieke Meissen dekselterrine
Startprijs 680 EUR

Grote antieke Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met putti en hoorn des overvloeds. Vingertje eraf + randschade terrine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 37 x 23 cm. In redelijke staat.

Grote Meissen dekselterrine
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met Zwiebelmuster decor. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 37 x 23 cm. In goede staat.

2x Duitse Meissen theekannen
Startprijs 100 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen theekannen. 20e Eeuw. Eén maal Zwiebelmuster. Eén maal roos en goud decor. Chipje roos. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Meissen sauciere, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen sauciere met florale en goud decor. Circa 1920. Afmeting: 10 x 26 x 19 cm. In goede staat.

6x Duits Meissen porselein
Resultaat: 90 EUR

Zes maal Duits Meissen Zwiebelmuster porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, twee schotels en één kopje. Eén bord heeft haarscheur, rest goed. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette
Startprijs 175 EUR

Grote Duitse porseleinen plaquette. Gesigneerd F. Scherf. Handgemalt '96. Lipizaner paardenhoofd. Afmeting: 35,6 x 25,2 cm. In goede staat.

Potschappel bonbonschaal, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde Duitse porseleinen bonbonniere met opgewerkte bloemen. Gemerkt met kruis en T. Potschappel. Haarscheuren. Afmeting: 16 x 14,5 cm. In matige staat.

Lot Meissen porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

Lot Meissen kop/schotels
Resultaat: 100 EUR

Lot Duitse Meissen porseleinen kop/schotels. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip. (7x) 6x set. Afmeting: 5 -12 cm. In goede staat.

2x Franse flacons, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen oriëntaalse flacons in pagode vorm. Met goud decor en oriëntaalse tuin. Bij één deksel chips. Afmeting: 19 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Gesigneerde Weense tassa, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse Weens gemerkte porseleinen tassa amphitrite handbeschilderd landschap met figuren en goud decor. Gesigneerd ed. Bearschneider. Afmeting: 6 x 23,5 cm ø. In goede staat.

2x Weense borden, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse Weens gemerkte porseleinen handbeschilderde borden. Door Ed. Baerschneider. Eén maal Urteil des Paris. Eén maal Rinaldo + Armide. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

Rosenthal tegel
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen tegel. Blümenstuck nach aquarel von Ernest Joseph Reichard. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Duits,Rosenthal servies
Resultaat: 250 EUR

Duits Rosenthal porseleinen servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 10 Soepborden, 9 grote borden, 7 ontbijtborden, 9 kop/schotels, 3 schalen, 2 dekselterrines, theepot, melk/suikerpot, botervl...

Rosenthal schotel met zilver-overlay
Startprijs 175 EUR

Grote Duitse Rosenthal Chippendale porseleinen tablet met zilver-overlay. Met paradijsvogel decor. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.

Rosenthal vaas met zilver-overlay
Resultaat: 200 EUR

Duits porseleinen Rosenthal dekselvaas met zilver-overlay en handbeschilderde florale decor. Gesigneerd Prell. Circa 1950 - 1960. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.