Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd, Madonna met kind 1435
Ongesigneerd, Madonna met kind

Resultaat:

60 EUR

Onduidelijk, Auerhaan in de bergen 1436
Onduidelijk, Auerhaan in de bergen
Startprijs 75 EUR
H. Reuter, Beek 1437
H. Reuter, Beek
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesig.,/ A. Boode?, Boerderij aan waterkant 1438
Onduid. gesig.,/ A. Boode?, Boerderij aan waterkant
Startprijs 60 EUR
Verkocht
F.A. van Mourik, Landschap met boerderij en koeien 1439
F.A. van Mourik, Landschap met boerderij en koeien

Resultaat:

60 EUR

P.A. Schipperus, Kerkje 1440
P.A. Schipperus, Kerkje
Startprijs 70 EUR
Verkocht
T. Pape, Abstracte figuratieve voorstelling 1441
T. Pape, Abstracte figuratieve voorstelling

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bauffe, Riviergezicht met knotwilgen en korenveld 1442
Bauffe, Riviergezicht met knotwilgen en korenveld

Resultaat:

60 EUR

Curt Heinrich, Naakte figuren bij waterpartij 1444
Curt Heinrich, Naakte figuren bij waterpartij
Startprijs 60 EUR
Aat Verhoog, Figuren voorstelling 1445
Aat Verhoog, Figuren voorstelling
Startprijs 40 EUR
Louise Hartman, Herder met schapen bij schaapskooi 1446
Louise Hartman, Herder met schapen bij schaapskooi
Startprijs 40 EUR
Verkocht
G. Vogt, Wasvrouw aan de waterkant 1447
G. Vogt, Wasvrouw aan de waterkant

Resultaat:

45 EUR

H. Kaufmann, Kantoorgebouw met auto's 1448
H. Kaufmann, Kantoorgebouw met auto's
Startprijs 45 EUR
2x Duitse School, Beierse jongen en meisje 1449
2x Duitse School, Beierse jongen en meisje
Startprijs 35 EUR
Ongesig., Mand met rozen 1450
Ongesig., Mand met rozen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
18e Eeuwse gravure 1451
18e Eeuwse gravure

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
L. Bergmiller invenit, 18e Eeuwse gravure 1452
L. Bergmiller invenit, 18e Eeuwse gravure

Resultaat:

80 EUR

J. Grenier, Hofnar met brief 1453
J. Grenier, Hofnar met brief
Startprijs 50 EUR
J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld 1454
J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Startprijs 30 EUR
Goebel, Beierse man met tabakspijp 1455
Goebel, Beierse man met tabakspijp
Startprijs 35 EUR
K. Vink, Vaas met zonnebloemen 1456
K. Vink, Vaas met zonnebloemen
Startprijs 30 EUR
Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam 1457
Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Startprijs 150 EUR
H. Poeder, Twee kittens 1458
H. Poeder, Twee kittens
Startprijs 50 EUR
Verkocht
5x Beschilderde miniaturen 1459
5x Beschilderde miniaturen

Resultaat:

50 EUR