Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

W.G.F. Jansen, Veere-Zeeland 1024
W.G.F. Jansen, Veere-Zeeland
Startprijs 1.600 EUR
M. Nefkens, Schaapsherder met hond en schapen 1025
M. Nefkens, Schaapsherder met hond en schapen
Startprijs 150 EUR
M. Therkildsen, Liggende kalveren 1026
M. Therkildsen, Liggende kalveren
Startprijs 300 EUR
H. van Leeuwen van Oudewater, 1027
H. van Leeuwen van Oudewater,
Startprijs 300 EUR
H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling 1028
H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling
Startprijs 500 EUR
Onduid. gesig., Madonna met kindje Jezus 1029
Onduid. gesig., Madonna met kindje Jezus
Startprijs 300 EUR
J. Carin of Corin, Stadsgezicht mediterrane 1030
J. Carin of Corin, Stadsgezicht mediterrane
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Ongesigneerd?, Ridders te paard 1031
Ongesigneerd?, Ridders te paard

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Stadsgezicht met tram en figuren 1032
Cor Noltee, Stadsgezicht met tram en figuren

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
W. Stern, Drie konijnen in gras 1033
W. Stern, Drie konijnen in gras

Resultaat:

420 EUR

N. Riegen, Engels kustgezicht 1035
N. Riegen, Engels kustgezicht
Startprijs 800 EUR
Onduidelijk, Ydema?, Polderlandschap met boerenhuis 1036
Onduidelijk, Ydema?, Polderlandschap met boerenhuis
Startprijs 400 EUR
J. Pla Domènech, Meisje met bloem Barcelona 1037
J. Pla Domènech, Meisje met bloem Barcelona
Startprijs 250 EUR
J. Domnech, Stadsgezicht 1038
J. Domnech, Stadsgezicht
Startprijs 300 EUR
J. Pla Domènech, Stadsgezicht Barcelona 1039
J. Pla Domènech, Stadsgezicht Barcelona
Startprijs 200 EUR
Verkocht
H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis 1040
H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis

Resultaat:

250 EUR

Onduid. gesig., Dorp op klip 1041
Onduid. gesig., Dorp op klip
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Figuren en paarden in stal 1042
Ongesigneerd, Figuren en paarden in stal
Startprijs 450 EUR
Joan Collette, Boodschap des engels 1043
Joan Collette, Boodschap des engels
Startprijs 200 EUR
J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart 1044
J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Musicerende herders 1045
Ongesigneerd, Musicerende herders

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
P.H. Topalski, Portret Joodse man met hoofdbedekking 1046
P.H. Topalski, Portret Joodse man met hoofdbedekking

Resultaat:

225 EUR

Emile Thysebaert, Stadsmarkt met paarden en figuren 1047
Emile Thysebaert, Stadsmarkt met paarden en figuren
Startprijs 600 EUR
Chris van der Windt, Boerderij met wasvrouw 1048
Chris van der Windt, Boerderij met wasvrouw
Startprijs 1.000 EUR