Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

E. Rabbers, Ploegen op de Usseler Es 1049
E. Rabbers, Ploegen op de Usseler Es
Startprijs 300 EUR
E. Rabbers, Stal met koe en boerin 1050
E. Rabbers, Stal met koe en boerin
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x 19e Eeuwse schilderijen 1051
2x 19e Eeuwse schilderijen

Resultaat:

70 EUR

3x Antieke miniatuur schilderijen 1052
3x Antieke miniatuur schilderijen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Miniatuur schilderijen 1053
2x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

75 EUR

Willem Dooyewaard, Ballerina 1054
Willem Dooyewaard, Ballerina
Startprijs 1.000 EUR
W.G.F. Jansen, Boer met paardenkar in duinen 1055
W.G.F. Jansen, Boer met paardenkar in duinen
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Evert Moll, Branding op pier 1056
Evert Moll, Branding op pier

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
E. Strasser, Vrouw plukt bloemen 1057
E. Strasser, Vrouw plukt bloemen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Anton Funke, Stilleven met rozen 1058
Anton Funke, Stilleven met rozen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Jurres, Paard met Arabische figuren 1059
Jurres, Paard met Arabische figuren

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met Japanse voorwerpen 1060
Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met Japanse voorwerpen

Resultaat:

120 EUR

R. Dozeman, Haven van Enkhuizen 1061
R. Dozeman, Haven van Enkhuizen
Startprijs 120 EUR
W.C. Rip, Hollands havengezicht 1062
W.C. Rip, Hollands havengezicht
Startprijs 350 EUR
J. Mankes, Kraai 1063
J. Mankes, Kraai
Startprijs 500 EUR
B.H. Bolink, Strandgezicht 1064
B.H. Bolink, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
G. Post-Greve, Stilleven met brood, koper en porselein 1065
G. Post-Greve, Stilleven met brood, koper en porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
E. van Dieghem, Schapen en kippen bij stalingang 1066
E. van Dieghem, Schapen en kippen bij stalingang

Resultaat:

600 EUR

Freek v.d. Berg, Dame met hoed 1067
Freek v.d. Berg, Dame met hoed
Startprijs 400 EUR
Verkocht
A.M. Gorter, Vordense beek in de herfst 1068
A.M. Gorter, Vordense beek in de herfst

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
B. Korteling, Landschap met wandelende boerenvrouw 1069
B. Korteling, Landschap met wandelende boerenvrouw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Wandelaar met hond 1070
Onduidelijk, Wandelaar met hond

Resultaat:

225 EUR

P. Schoen, Gezicht op Hollum 1071
P. Schoen, Gezicht op Hollum
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Monogram F.H.J. 79, Vaas met bloemen 1072
Monogram F.H.J. 79, Vaas met bloemen

Resultaat:

150 EUR