Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren koektrommel
Startprijs 550 EUR

Fraai uitgewerkte zilveren koektrommel, 835/000, Hollands. Rechthoekige koektrommel versierd met gedreven voorstelling op de scharnierende deksel van spelende kinderen tussen volwassenen. Om de voorst...

Engelse zilveren roomkan
Startprijs 110 EUR

Zilveren roomkan, Engels, 925/000, op ronde voet deels versierd met floraal decor. MT.: Charles Stuart Harris, london, jl.: Q:1891. 11x7x12cm. ca 129 gram. In goede staat.

Zilveren suikertang
Startprijs 60 EUR

Zilveren suikertang, BWG, 12 Lothige, versierd met 2 vergulde hanenpoten. 16 cm. ca 52 gram. In goede staat

Zilveren handspiegel & breischede
Resultaat: 80 EUR

Handspiegel gemaakt van zilveren tasbeugel met breischede, 833/000. Ovaal gecontourneerde open tasbeugel, empirestijl met zwanen en palmetrand, met spiegel, bevestigd aan een breidschede met getremble...

Zilveren pasteischep en 2 koffielepels
Startprijs 70 EUR

Zilveren pasteilepel en 2 koffielepels, 833/000, een pasteilepel met een bak versierd met fraaie gravures, bevestigd aan een streepagaten heft, MT.: F.J. de Leeuw, 's Hertogenbosch, jl.: k:1869 en 2 k...

Zilveren miniatuur secretaire
Resultaat: 65 EUR

Zilveren miniatuur secretaire, 925/000, met openslaande klep en schuiflades. MT.: Medusa Oro, Arezzo. 35x18x43cm. ca 77 gram. In zeer goede staat

Zilveren miniatuur, Gouden koets
Startprijs 80 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, gouden koets met 6 paarden. 16 cm. MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1998. ca 74 gram. In goede staat

Zilveren schaar
Startprijs 90 EUR

Zilveren schaar, 835/000, met grepen met parelrand en strikken. 15x6cm. In goede staat

2 Zilveren minaturen, Kinderwagen/spinnewiel
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren miniaturen, 925/000, een kinderwagen met parasol en een spinnewiel. MT.: Medusa Arezzo. 7x3x8cm en 4x3x6cm. Totaal ca 78 gram. In goede staat

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, een tuba speler, een man met een juk met emmers en een man met zeis. 3x3cm 4x3x3,5cm en 3x2,5x3,5cm. totaal ca 36 gram. In goede staat

Uitgebreid platd Keltum bestek
Startprijs 30 EUR

Uitgebreid plated Keltum bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.

Schotel met zilveren beugel, 1863
Startprijs 90 EUR

Kristallen schotel, versierd met amandelslijpsel en een aculadevormige rand, voorzien van een gecontourneerde zilveren beugel met biedermeier graveerwerk. MT.:A.A.G.Sandfort, Zwolle jl.: d:1863. ø27x1...

Kandij coupe met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen kandijcoupeop zeskantige voet, versierd met amandelslijpsel en voorzien van een omgeslagen rand. Het deksel is voorzien van slijpwerk en een zilveren knop met parelrand. 833/000. ø26x33cm. ...

Zilveren nootmuskaatrasp
Resultaat: 210 EUR

Zilveren nootmuskaatrasp, 925/000. Cilindervormige koker met rasp. MT.: Joseph Willmore, Birmingham jl.:R:1840. ø2,5x6,5cm. ca 34 gram. In goede staat

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 800/000, met puntbak en een ronde steel versierd met gegraveerd cartouche met floraal decor. MT.: Abrahams. Duitsland. Voorzien van gravure:F.Stahmer u Frau, 1897. 22 cm. c...

3 Bijbels met zilver
Startprijs 80 EUR

Drie antieke bijbels, één bijbel, 1868, met een dubbele zilveren sluiting, 833/000, met goud op snee, jl.:u:1879, breuk in de kaft en twee bijbels met omslag met zilveren sluiting met graveerwerk, 188...

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, lage tafelkandelaren op ronde voet met bewerkte rand met krullen en bloemen. Iets afwijkend van elkaar. ø62x62mm. In goede staat

Antieke kaarsensnuiter met zilver
Startprijs 100 EUR

Antieke ijzeren kaarsensnuiter met knipmechaniek en 925/000 zilveren grepen, liggend op drie pootjes. Vermoedelijk Engels, 1816. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Zilveren visvork
Startprijs 35 EUR

Zilveren visvork, 833/000, gecontourneerd model versierd met scherpe biedermeier graveringen. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.: S:1851. 16 cm. ca 17 gram. In zeer goede staat

Engels/Schots tabaksdoosje met zilver
Resultaat: 160 EUR

Engels/ Schots tabaksdoosje uit hoorn met zilveren deksel. Scharnier defect. 8x6cm.

Parfumflacon met zilveren dop
Startprijs 60 EUR

Kristallen odeurflacon uit blauw glas, gecontourneerd model met zilveren bewerkte dop en kraag met parelrand. 835/000. 10x4x2cm. In goede staat.

Bijbel met zilverwerk, Winsum
Startprijs 440 EUR

BIjbel met zilveren sloten en hoekstukken, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft, De gansche heilig schrift, bevattende al de kanonijke boeken van het oude en nieuwe testament, 1870. Voorzien van 4 z...

2 Gouden breipenhouders
Startprijs 150 EUR

Twee geelgouden breipenhouders, 585/000, zeskantig met graveerwerk. Iets gedeukt en gespleten. Grootte 4,5 cm. In redelijk goede staat.

Parelmoerdoosje en horlogeketting met goud
Resultaat: 60 EUR

Luciferdoosje met parelmoerinleg en voorzien van een geelgouden element met lettergravure, 4x6,5cm en een nylon horlogeketting met 3 ovale geelgouden elementen versierd met graveerwerk. lengte 32 cm. ...