Fraai uitgewerkte zilveren koektrommel, 835/000, Hollands. Rechthoekige koektrommel versierd met gedreven voorstelling op de scharnierende deksel van spelende kinderen tussen volwassenen. Om de voorst...
Zilveren roomkan, Engels, 925/000, op ronde voet deels versierd met floraal decor. MT.: Charles Stuart Harris, london, jl.: Q:1891. 11x7x12cm. ca 129 gram. In goede staat.
Zilveren suikertang, BWG, 12 Lothige, versierd met 2 vergulde hanenpoten. 16 cm. ca 52 gram. In goede staat
Handspiegel gemaakt van zilveren tasbeugel met breischede, 833/000. Ovaal gecontourneerde open tasbeugel, empirestijl met zwanen en palmetrand, met spiegel, bevestigd aan een breidschede met getremble...
Zilveren pasteilepel en 2 koffielepels, 833/000, een pasteilepel met een bak versierd met fraaie gravures, bevestigd aan een streepagaten heft, MT.: F.J. de Leeuw, 's Hertogenbosch, jl.: k:1869 en 2 k...
Zilveren miniatuur secretaire, 925/000, met openslaande klep en schuiflades. MT.: Medusa Oro, Arezzo. 35x18x43cm. ca 77 gram. In zeer goede staat
Zilveren miniatuur, 835/000, gouden koets met 6 paarden. 16 cm. MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1998. ca 74 gram. In goede staat
Zilveren schaar, 835/000, met grepen met parelrand en strikken. 15x6cm. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 925/000, een kinderwagen met parasol en een spinnewiel. MT.: Medusa Arezzo. 7x3x8cm en 4x3x6cm. Totaal ca 78 gram. In goede staat
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een tuba speler, een man met een juk met emmers en een man met zeis. 3x3cm 4x3x3,5cm en 3x2,5x3,5cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Uitgebreid plated Keltum bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.
Kristallen schotel, versierd met amandelslijpsel en een aculadevormige rand, voorzien van een gecontourneerde zilveren beugel met biedermeier graveerwerk. MT.:A.A.G.Sandfort, Zwolle jl.: d:1863. ø27x1...
Kristallen kandijcoupeop zeskantige voet, versierd met amandelslijpsel en voorzien van een omgeslagen rand. Het deksel is voorzien van slijpwerk en een zilveren knop met parelrand. 833/000. ø26x33cm. ...
Zilveren nootmuskaatrasp, 925/000. Cilindervormige koker met rasp. MT.: Joseph Willmore, Birmingham jl.:R:1840. ø2,5x6,5cm. ca 34 gram. In goede staat
Zilveren gelegenheidslepel, 800/000, met puntbak en een ronde steel versierd met gegraveerd cartouche met floraal decor. MT.: Abrahams. Duitsland. Voorzien van gravure:F.Stahmer u Frau, 1897. 22 cm. c...
Drie antieke bijbels, één bijbel, 1868, met een dubbele zilveren sluiting, 833/000, met goud op snee, jl.:u:1879, breuk in de kaft en twee bijbels met omslag met zilveren sluiting met graveerwerk, 188...
Twee zilveren kandelaren, 835/000, lage tafelkandelaren op ronde voet met bewerkte rand met krullen en bloemen. Iets afwijkend van elkaar. ø62x62mm. In goede staat
Antieke ijzeren kaarsensnuiter met knipmechaniek en 925/000 zilveren grepen, liggend op drie pootjes. Vermoedelijk Engels, 1816. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Zilveren visvork, 833/000, gecontourneerd model versierd met scherpe biedermeier graveringen. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.: S:1851. 16 cm. ca 17 gram. In zeer goede staat
Engels/ Schots tabaksdoosje uit hoorn met zilveren deksel. Scharnier defect. 8x6cm.
Kristallen odeurflacon uit blauw glas, gecontourneerd model met zilveren bewerkte dop en kraag met parelrand. 835/000. 10x4x2cm. In goede staat.
BIjbel met zilveren sloten en hoekstukken, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft, De gansche heilig schrift, bevattende al de kanonijke boeken van het oude en nieuwe testament, 1870. Voorzien van 4 z...
Twee geelgouden breipenhouders, 585/000, zeskantig met graveerwerk. Iets gedeukt en gespleten. Grootte 4,5 cm. In redelijk goede staat.
Luciferdoosje met parelmoerinleg en voorzien van een geelgouden element met lettergravure, 4x6,5cm en een nylon horlogeketting met 3 ovale geelgouden elementen versierd met graveerwerk. lengte 32 cm. ...