Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Emma Reerink
Resultaat: 55 EUR

Emma Reerink, pastel op papier,Haarlem 1888-Bussum 1941, vrouwelijk naakt,36 x 48 cm.,Cond:G

Piet Rackwitz, houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G

Schilderij, strandgezicht
Resultaat: 90 EUR

D. Palotti, olieverf op paneel, strandgezicht 20e eeuw 40x50cm. Cond.: U

Maya Wildevuur
Resultaat: 275 EUR

Maya Wildevuur (Martje Lammigje) (Deventer 1944 -), acryl op linnen, bloemenveld 110x80cm. Cond.: U

Nijgh
Resultaat: 40 EUR

P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U

J.M. Beek, bomschuiten
Resultaat: 250 EUR

Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965), olieverf op paneel, bomschuiten lossen de vangst 29x19cm. Cond.: G

Diverse Nederlandse munten
Resultaat: 80 EUR

Diverse Nederlandse munten o.a; 1x zilveren 50G 1998, 1x zilveren 50G 1984, 1x zilveren 50G 1995, 4x zilveren 10G 1970, 1970, 1973, 1995. 3x 2,5G, 18x 1G, 1x grote buitenlandse munt, 1x Munt gemaakt a...

Collier WG
Startprijs 450 EUR

3-Rijig designer collier WG 750/000 middeldeel met een roze tourmalijn druppel en briljanten 0.105 ct.,TW/Loepzuiver, L.44 cm.,16 gr.

Goebel buste
Resultaat: 25 EUR

Goebel bisquit porseleinen buste van een vrouw 22x14x14cm. Cond.: U

Eetservies pickfort
Resultaat: 60 EUR

Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G en schaal met haarscheur.

2 Kop en schotels
Resultaat: 45 EUR

2 Kop en schotels van eierschaalporselein eind 19e eeuw H.: 12cm. Gedecoreerd met krijger, Cond.: G

5 Kopjes & 12 schoteltjes
Resultaat: 90 EUR

5 Kopjes (8xø8,5cm.) en 12 schoteltjes (ø12,5cm.) van eierschaalporselein, Japans ca. 1900. Gedecoreerd met krijgers. 2 Kopjes met chip. Cond.: G

Keramisch heilig beeld
Resultaat: 50 EUR

Keramisch geglazuurd heilig beeld gemerkt Raio, voorstellend heilig hard beeld 60-er jaren 29x12x6cm. Cond.: G

Hummel figuur
Resultaat: 40 EUR

Hummel figuur voorstellend jongen zittend op een hek, ontwerper Reinhold Unger 1938,nr.1959-64, H.10 cm.

Hummel figuur
Resultaat: 50 EUR

Hummelfiguur, "lausbub"Hum 43, ontwerper Reinhold Unger 1937, .H.14cm.

Hummel figuur
Resultaat: 40 EUR

Hummel figuurtje ca, 1957-1960. Voorstellend meisje en jongen met korf 14x4,5x6cm. Cond.: G

Hummel figuur
Resultaat: 40 EUR

Hummel figuurtje ca, 1906-1963. Voorstellend meisje op hekje 10x7x3,5cm. Cond.: G

Imari schaaltje
Resultaat: 60 EUR

Japans imari schaaltje ca. 1880 met gecontourneerde rand.

3-Delig plateel stel
Resultaat: 350 EUR

3 Delen plateel model papaver Holland J.v.L. 20e eeuw. 2x Schenkkan 27x20x18cm. 1x vaas 32xø17cm. Cond.: U

3 Delfts blauwe pauw borden
Resultaat: 70 EUR

3 Delfts blauwe pauw borden 18e eeuw. 1x gaaf, 1x kleine chip, 1x restauratie verder gaaf ø23,5cm.

Ivoren beeldje, vrouwfiguur
Resultaat: 175 EUR

Ivoren beeldje op palisanderhouten sokkel, voorstellend Chinees 4-armig vrouwenfiguur ca. 1900. 20x7,5x5cm.

Herinneringsbord
Resultaat: 15 EUR

Delfts blauw Herinneringsbord "De Porceleijne Fles" getiteld "Nederland zal herrijzen 5 mei 1945" ø22,5cm. Cond.: G

Doos blauw aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Grote doos met Engels aardewerk met blauw decor begin 20e eeuw. Schalen, terrines, borden etc. Cond.: G

Japans Imaribord ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Japans porseleinen imaribord ca. 1900 met figuren gedecoreerd ø24,5cm. Cond.: G