Eikenhouten Engels buffet met opstand 30-er jaren. Geloogd 125x122x43cm. Cond.: G
Hollands spinner hoekstoeltje en tafeltje. Stoeltje is van eiken en heeft een biezen zitting (40x40x70cm.), tafeltje is van eiken met getorste poten ca. 1920 70xø50cm.
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers. 1x Rode karachi Pakistan 95x33cm. 1x Blauwe karachi-snoc 103x47cm.
Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...
Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.
Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G
Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels armleunstoeltje in Sheraton stijl met sabelpoten. De rug is met messing ingelegd Cond.: G
Beschilderd bloementafeltje op 4-spant. Blad is handbeschilderd met bloemen. Zeer decoratief 70-er jaren 65xø35,5cm. Cond.: G
Eikenhouten theetafeltje in de Engelse stijl eind 20e eeuw. 68x46x37cm. Cond.: G
Oude eiken krantenbak 20e eeuw in boerenstijl. Zwaar massief eiken 56x56x37cm. Cond.: G
Massief eikenhouten dagobertstoel begin 20e eeuw. Met scheerpoot en 4 leeuwekoppen. Divers snijwerk 97x65x57cm. Cond.: G
Grunderzeit pianokruk op 3-spant. Kruk is in hoogte verstelbaar ca. 1880 met rode trijpe bekleding 55xø36cm. Cond.: R
Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G
Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G
Italiaans bijzettafeltje 20e eeuw met goudbeschildering 52xø39cm. Cond.: G
Mahoniehouten tweedelige vitrinekast. Zijkanten met glas en 10 schappen. 1e Helft 20e eeuw 200x80x30cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Mechels halmeubeltje ca. 1880 met 3 uitgewerkte leeuwekoppen. Links een open vakverdeling. rechts 1 deurtje. meubel mist een deel van de achterwand. 80x110x50cm.
Notenhouten theewagen met wieltjes, mooie kwaliteit 20e eeuw. 68x61x43cm. Cond.: G
Bidstoeltje met rode bekleding. Stoeltje heeft getorste rugleuning met daarin een kruis verwerkt en daarboven een vakje voor het kerkboekje ca. 1880-1890 102x50x38cm. Cond.: G
Oud Hollandse klaptafel (75xø110cm.) met daarbij 4 Oud Hollandse stoelen (102x46x43cm.) met pitriet. 19e eeuwse stijl in eikenhout. Cond.: G
Mahoniehouten bijzettafeltje met lade en etage 20e eeuw 88x40x32cm. Cond.: G
Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U