Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken Engels buffet
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Engels buffet met opstand 30-er jaren. Geloogd 125x122x43cm. Cond.: G

Spinnerstoel + tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Hollands spinner hoekstoeltje en tafeltje. Stoeltje is van eiken en heeft een biezen zitting (40x40x70cm.), tafeltje is van eiken met getorste poten ca. 1920 70xø50cm.

2 Tafellopers
Resultaat: 35 EUR

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers. 1x Rode karachi Pakistan 95x33cm. 1x Blauwe karachi-snoc 103x47cm.

Eiken kabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...

Perzisch tapijtje
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.

3 Kleedjes
Resultaat: 15 EUR

3 Handgeknoopte kleedjes, 75x75cm, 45x62cm en 42x38cm.

Lederen Fauteuil
Resultaat: 170 EUR

Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G

Lederen Fauteuil
Resultaat: 170 EUR

Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G

Mahoniehouten stoel
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten Engels armleunstoeltje in Sheraton stijl met sabelpoten. De rug is met messing ingelegd Cond.: G

Bloemtafeltje
Resultaat: 60 EUR

Beschilderd bloementafeltje op 4-spant. Blad is handbeschilderd met bloemen. Zeer decoratief 70-er jaren 65xø35,5cm. Cond.: G

Eiken theewagentje
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten theetafeltje in de Engelse stijl eind 20e eeuw. 68x46x37cm. Cond.: G

Eiken krantenbak
Resultaat: 20 EUR

Oude eiken krantenbak 20e eeuw in boerenstijl. Zwaar massief eiken 56x56x37cm. Cond.: G

Eikenhouten dagobertstoel
Startprijs 80 EUR

Massief eikenhouten dagobertstoel begin 20e eeuw. Met scheerpoot en 4 leeuwekoppen. Divers snijwerk 97x65x57cm. Cond.: G

Eiken pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Grunderzeit pianokruk op 3-spant. Kruk is in hoogte verstelbaar ca. 1880 met rode trijpe bekleding 55xø36cm. Cond.: R

Foltaire
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G

Foltaire
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Italiaans bijzettafeltje 20e eeuw met goudbeschildering 52xø39cm. Cond.: G

Mahoniehouten vitrinekast
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten tweedelige vitrinekast. Zijkanten met glas en 10 schappen. 1e Helft 20e eeuw 200x80x30cm. Cond.: G

Eiken commode
Resultaat: 80 EUR

Massief eikenhouten Mechels halmeubeltje ca. 1880 met 3 uitgewerkte leeuwekoppen. Links een open vakverdeling. rechts 1 deurtje. meubel mist een deel van de achterwand. 80x110x50cm.

Theewagen
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten theewagen met wieltjes, mooie kwaliteit 20e eeuw. 68x61x43cm. Cond.: G

Bidstoel met kruis
Resultaat: 60 EUR

Bidstoeltje met rode bekleding. Stoeltje heeft getorste rugleuning met daarin een kruis verwerkt en daarboven een vakje voor het kerkboekje ca. 1880-1890 102x50x38cm. Cond.: G

Klaptafel en 4 stoelen
Resultaat: 105 EUR

Oud Hollandse klaptafel (75xø110cm.) met daarbij 4 Oud Hollandse stoelen (102x46x43cm.) met pitriet. 19e eeuwse stijl in eikenhout. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten bijzettafeltje met lade en etage 20e eeuw 88x40x32cm. Cond.: G

Hollands buffetkastje
Resultaat: 125 EUR

Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U