Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Weegschaal
Resultaat: 20 EUR

Antieke zware ijzeren weegschaal ca. 1900 met koperen bak 51x18x22cm. Cond.: U

Ovale lijst
Resultaat: 10 EUR

Ovaal schilderijlijstje met bloemen ornamenten. Binnenin een olieografie van een meisjesportret 20e eeuw. 50x42cm. Cond.: G

Hindeloopen schaatsen
Resultaat: 15 EUR

Paar oude Friese doorlopers met beschildering. 37cm. Cond.: U

2 Dozen postkaarten
Resultaat: 30 EUR

2 Dozen met postkaarten met postzegels 20e eeuw, vele landen, Cond.: U

Revolver, penvuur
Startprijs 225 EUR

Kleine enkelloops penvuurrevolver 19e eeuw. Amerikaans met geëboniseerde houten kolf 17,5x9,5x4cm. Cond.: G

Bak met bestek
Resultaat: 110 EUR

Keltum bestek 20e eeuw. 12x lepels, 10x kleine lepels, 10x kleine vorken, 11x grote vorken, 6x grote messen, 6x kleine messen, 6x koffielepels, 2x vleeswarenvorkjes, botermesje, 3x opscheplepels, vlee...

Weegschaal
Resultaat: 10 EUR

Antieke weegschaal van ijzer met koper begin 20e eeuw 45x16x14,5cm. Cond.: G

Trouwfoto Duits echtpaar, WO II
Resultaat: 20 EUR

Oude trouwfoto van een Duits echtpaar in goudkleurige lijst 36x30cm. Cond.: G

2 Krissen
Resultaat: 85 EUR

1x Kris met beenderen heft en messing schede 40x8cm. 1x Kris met in het handvat een koperen Foo-hond verwerkt. L.: 42cm. Beide Aziatisch. Cond.: G

Huisrelikwie, Jezus aan kruis
Resultaat: 35 EUR

Jezus aan kruis, ingelijst in goudkleurige lijst achter bol glas met velours, begin 20e eeuw, 40x30x45cm. Cond.: U

Franse spekpan, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Franse handgesmede koperen spekjespan op pootjes begin 19e eeuw. 12x37,5x27cm. Cond.: G

Staande lamp
Resultaat: 50 EUR

Staande verstelbare lamp gemerkt Lumina Italia Design. eind 20e eeuw. 203x130cm. Cond.: G

Boeren slagmes
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuws boeren slagmes met houten heft in origineel lederen schede L.: 25cm. Cond.: G

2 Messen
Resultaat: 45 EUR

2 Grote Aziatische messen. 1 Met ivoren heft en intialen ca. 1900 L.: 31,5cm. 1 Met ingelegd heft van koper en tin ca. 1920. Cond.: G

Klassieke etalagepop
Resultaat: 220 EUR

Karakteristieke oude etalagepop van hout, textiel en gips. Met scharnierende ledematen. Geheel demontabel 50-er jaren H.: 182cm.

Bronzen vijzel ca. 1800
Resultaat: 110 EUR

Bronzen vijzel ca. 1800 met originele stamper van brons. 9,5xø11,5cm. Cond.: G

Pallisander kistje
Startprijs 80 EUR

Biedermeier theekistje met pallisanderfineer, slot van parelmoer, ca. 1840, 20x11cm.

4 Kruithoorns
Startprijs 300 EUR

4 19e eeuwse kruithoorns. 3 Koperen kruithoorns 18,5cm. 19,5cm en 21cm. 1 Met lederen etui 20,5cm.

4 Kruithoorns
Startprijs 300 EUR

4 19e eeuwse koperen kruithoorns. 3 kruithoorns met jachtmotieven. 16,5cm. 19cm. 20cm. en 21cm.

4 Kruithoorns
Startprijs 300 EUR

4 19e eeuwse kruithoorns. 1 Met roodkoper en afbeelding van zes paarden 21,5cm. 1 Met lederen etui 21cm. 2 Koperen kruithoorns bewerkt met bladmotief

2 Kruithoorns
Startprijs 175 EUR

Stel 19e eeuwse kruithoorns, beide gemaakt van koeienhoorn afgezet met messing. 38cm. en 20,5cm.

2 silverplated kandelaars
Resultaat: 65 EUR

2 Moderne silverplated 3-armige kaarsenkandelaars met strakke ronde voet 48x30cm. Cond.: G

4 Delen koper
Resultaat: 27 EUR

4 Delen koper o.a; 2 roodkoperen ketels, antieke weegschaal en een roodkoperen helmketel met porseleinen handvat.

Sigarenetui
Startprijs 150 EUR

Sigarenetui ca. 1900. Schildpad in messing montuur. Zilver ingelegd met monogram R.M. 14x7,5cm. 178gr.