Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Regelateur Gustav Becker
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten wandregelateur ca. 1920 met uurwerk van Gustav Becker. Wijzerplaat is geoxideerd met facet geslepen ruitjes. 76x33x17cm.

Weense portaalklok
Startprijs 400 EUR

Weense portaalklok 19e eeuws.gezwart hout en deels met brons, alabaster en messing halfuurslag op een gong,met sterslinger (niet origineel)moet gerestaureerd worden. H.52.5cm.

Grote figuren pendule
Startprijs 1.100 EUR

Grote figuren pendule, eind 20e eeuw,brons en messing verguld,halfuurslag op een bel, slinger ontbreekt. h.59cm.,L.76cm.

Pendule
Startprijs 160 EUR

Pendule Duitsland ca.1900 mahoniehout,zilverkleurige wijzerplaat.gemerkt:B in Mondsichel(Badische Uhrenfabrik).halfuurslag op gong.H 38.5 cm.

Zaans klokje
Resultaat: 15 EUR

Notenhouten Zaanse klok. Klok is gaaf met originele gewichten erbij 20e eeuw. 60x25x17cm.

Zaanse klok
Resultaat: 5 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok in eikenhouten kast gemerkt WUBO 20e eew. Klok is compleet met gewichten en slinger. 51x20x16cm. Mist 1 ruitje aan de zijkant, Cond.: G

Bouille stijl klokje
Startprijs 3.000 EUR

Prachtig Bouille stijl klokje met schildpad ingelegd ca. 1880. Frans uurwerk

Regelateur Junghans
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten regelateur Junghans ca. 1920. Met facet geslepen glas. Ontbreken een paar stukjes 77x32,5x16,5cm.

Franse Art Deco klok
Resultaat: 20 EUR

Franse eikenhouten Art Deco klok gemerkt Vedette. Glas en 2 krullen missen ca. 1920. 60x40x15cm.

Regelateur Seikosha
Resultaat: 10 EUR

Regelateurklok Seikosha met originele slinger, met gongslag begin 20e eeuw. 55x30x13cm. Cond.: R

Antieke regelateur
Resultaat: 30 EUR

Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G

Regelateur Junghans
Resultaat: 20 EUR

Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 20 EUR

Marmeren klokkenstel, compleet begin 20e eeuw, 35x19x11cm. Cond.: R

Eiken wandklok
Resultaat: 5 EUR

Eikenhouten wandregelateur 30-er jaren van het merk Kienzle Duitsland met gongslag. 62x31x12cm. Cond.: G

Art Deco klok
Startprijs 25 EUR

Art Deco wandklok ca. 1920-1930. Klok is gemaakt van hout en bakkeliet, gemerkt Orfac 26x26cm. Cond.: G

Duits klokje met wekker
Startprijs 40 EUR

Duits wekkerklokje begin 20e eeuw met notenhouten voet. Bovenop het klokje zit een wekkerbel 24x19x8cm. Cond.: R

Jugendstil klokkenstel
Startprijs 35 EUR

Messing 3-delig jugendstil klokkenstel ca. 1930 met elektrisch uurwerk 25x38x10cm. Cond.: R

Mysterieus klokje
Startprijs 800 EUR

Franse klok Systeme Brevete van messinghout met beschilderde wijzerplaat, zeldaam. Goedlopend

Noten vrijslinger
Resultaat: 70 EUR

Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.

Frans Reiswekkertje
Startprijs 250 EUR

Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G

Franse kolompendule
Startprijs 375 EUR

Franse kolompendule,19e eeuw,met 4 getorste zuilen en marquetrie ingelegd.met bronzen slinger.46x22x13cm. (deksel aan achterkant van uurwerk is niet origineel).

Antiek Friese staartklok
Startprijs 600 EUR

Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.

Antiek Friese stoelklok
Resultaat: 450 EUR

Friese stoelklok ca. 1800. beschilderde wijzerplaat met gegoten stukken rondom. Uurwerk goedlopend 75x35cm.

Marmeren klok met beeld
Startprijs 500 EUR

Marmeren pendule,Paris,eind 19e eeuw,met bronzen beeld zittende Maria, met naast zich Johannes en Jezus,
lezend in een boek.(beeld staat los)halfuurslag op een bel. L.37.5 x 46.5 cm.