Eikenhouten wandregelateur ca. 1920 met uurwerk van Gustav Becker. Wijzerplaat is geoxideerd met facet geslepen ruitjes. 76x33x17cm.
Weense portaalklok 19e eeuws.gezwart hout en deels met brons, alabaster en messing halfuurslag op een gong,met sterslinger (niet origineel)moet gerestaureerd worden. H.52.5cm.
Grote figuren pendule, eind 20e eeuw,brons en messing verguld,halfuurslag op een bel, slinger ontbreekt. h.59cm.,L.76cm.
Pendule Duitsland ca.1900 mahoniehout,zilverkleurige wijzerplaat.gemerkt:B in Mondsichel(Badische Uhrenfabrik).halfuurslag op gong.H 38.5 cm.
Notenhouten Zaanse klok. Klok is gaaf met originele gewichten erbij 20e eeuw. 60x25x17cm.
Oude Hollandse Zaanse klok in eikenhouten kast gemerkt WUBO 20e eew. Klok is compleet met gewichten en slinger. 51x20x16cm. Mist 1 ruitje aan de zijkant, Cond.: G
Prachtig Bouille stijl klokje met schildpad ingelegd ca. 1880. Frans uurwerk
Eikenhouten regelateur Junghans ca. 1920. Met facet geslepen glas. Ontbreken een paar stukjes 77x32,5x16,5cm.
Franse eikenhouten Art Deco klok gemerkt Vedette. Glas en 2 krullen missen ca. 1920. 60x40x15cm.
Regelateurklok Seikosha met originele slinger, met gongslag begin 20e eeuw. 55x30x13cm. Cond.: R
Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G
Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G
Eikenhouten wandregelateur 30-er jaren van het merk Kienzle Duitsland met gongslag. 62x31x12cm. Cond.: G
Art Deco wandklok ca. 1920-1930. Klok is gemaakt van hout en bakkeliet, gemerkt Orfac 26x26cm. Cond.: G
Duits wekkerklokje begin 20e eeuw met notenhouten voet. Bovenop het klokje zit een wekkerbel 24x19x8cm. Cond.: R
Messing 3-delig jugendstil klokkenstel ca. 1930 met elektrisch uurwerk 25x38x10cm. Cond.: R
Franse klok Systeme Brevete van messinghout met beschilderde wijzerplaat, zeldaam. Goedlopend
Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.
Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G
Franse kolompendule,19e eeuw,met 4 getorste zuilen en marquetrie ingelegd.met bronzen slinger.46x22x13cm. (deksel aan achterkant van uurwerk is niet origineel).
Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.
Friese stoelklok ca. 1800. beschilderde wijzerplaat met gegoten stukken rondom. Uurwerk goedlopend 75x35cm.
Marmeren pendule,Paris,eind 19e eeuw,met bronzen beeld zittende Maria, met naast zich Johannes en Jezus,
lezend in een boek.(beeld staat los)halfuurslag op een bel. L.37.5 x 46.5 cm.