Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.
Emma Reerink, pastel op papier,Haarlem 1888-Bussum 1941, vrouwelijk naakt,36 x 48 cm.,Cond:G
Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G
D. Palotti, olieverf op paneel, strandgezicht 20e eeuw 40x50cm. Cond.: U
P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U
Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965), olieverf op paneel, bomschuiten lossen de vangst 29x19cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 30x40cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), tekening op papier, studie van een man 35x29cm. Cond.: G
Schmidt (Amsterdam ca. 1920), aquaral op papier 31x40cm. Cond.: U
Frans Trümper 2008 Enschede, olieverf op paneel, vink 25x27,5cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995, zeefdruk op papier Nr. 66/80. 42x96cm. Cond.: G
Merel Schouman 96, zeefdruk op papier, Nr. 38/99 26x26cm. Cond.: U
Menno van Meeteren Brouwer (Zwolle 1882 - Rijswijk 1974), olieverf op paneel, beeld uit Indonesië 23x39cm. Cond.: G
Monogram J.v.L. ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven 30x50cm. Cond.: U
Massau 1920, aquarel op papier, Glanstorf Duitsland 50x39cm.
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met dorp 49x32cm. Cond.: R
Wim Bosman 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht 30x40cm. Cond.: U
J. Keller, olieverf op linnen, boerderij met appelbloesem 60x80cm. Cond.: G