Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Maly
Resultaat: 475 EUR

Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.

Emma Reerink
Resultaat: 55 EUR

Emma Reerink, pastel op papier,Haarlem 1888-Bussum 1941, vrouwelijk naakt,36 x 48 cm.,Cond:G

Piet Rackwitz, houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G

Schilderij, strandgezicht
Resultaat: 90 EUR

D. Palotti, olieverf op paneel, strandgezicht 20e eeuw 40x50cm. Cond.: U

Maya Wildevuur
Resultaat: 275 EUR

Maya Wildevuur (Martje Lammigje) (Deventer 1944 -), acryl op linnen, bloemenveld 110x80cm. Cond.: U

Nijgh
Resultaat: 40 EUR

P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U

J.M. Beek, bomschuiten
Resultaat: 250 EUR

Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965), olieverf op paneel, bomschuiten lossen de vangst 29x19cm. Cond.: G

B.Baaijens
Resultaat: 20 EUR

Bertus Baaijens, olieverf op linnen, De Dinkel, 24x30cm. Cond.: U

Schilderij stilleven
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 30x40cm. Cond.: G

Rodenburg
Resultaat: 40 EUR

Ets van Hendrikus Elias Rodenburg, Gorinchem, 22x14cm. Cond.: U

Gerard Krol, manfiguur
Resultaat: 80 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), tekening op papier, studie van een man 35x29cm. Cond.: G

Schmidt, aquarel
Resultaat: 25 EUR

Schmidt (Amsterdam ca. 1920), aquaral op papier 31x40cm. Cond.: U

F. Trümper, vink
Resultaat: 330 EUR

Frans Trümper 2008 Enschede, olieverf op paneel, vink 25x27,5cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 100 EUR

Jan te Wierik 1995, zeefdruk op papier Nr. 66/80. 42x96cm. Cond.: G

Zeefdruk, Merel Schouwman
Resultaat: 15 EUR

Merel Schouman 96, zeefdruk op papier, Nr. 38/99 26x26cm. Cond.: U

A.G. Dieperink,
Resultaat: 90 EUR

Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, kubistische voorstelling. 24x30cm. Cond.: U

Louis Landre, Ets
Resultaat: 23 EUR

Louis Landre (Utrecht 1875 - 1952 Amsterdam), gravure op papier, Heerengracht MAsterdam 33x43cm. Cond.: G

Menno van Meeteren Brouwer
Resultaat: 100 EUR

Menno van Meeteren Brouwer (Zwolle 1882 - Rijswijk 1974), olieverf op paneel, beeld uit Indonesië 23x39cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.v.L. ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven 30x50cm. Cond.: U

Aquarel, dorpsgezicht
Resultaat: 50 EUR

Massau 1920, aquarel op papier, Glanstorf Duitsland 50x39cm.

Ongesigneerd, riviergezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met dorp 49x32cm. Cond.: R

Litho, Jan Toorop
Resultaat: 18 EUR

Jan Toorop, litho op papier, Maria 23x29cm. Cond.: U

Wim Bosman, winter in Holland
Resultaat: 30 EUR

Wim Bosman 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht 30x40cm. Cond.: U

J. Keller, appelbloesem
Resultaat: 30 EUR

J. Keller, olieverf op linnen, boerderij met appelbloesem 60x80cm. Cond.: G