Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G
Antiek zilveren naaldenkokertje 20e eeuw, gegraveerd 6x1x0,5cm. Cond.: R
Djokja zilveren botermes (21x2,5x2cm.) en parfumflesje (7x2,5x3cm.) (Azië) 20e eeuw. Cond.: G
Zilveren veterhaak en handschoenenoprekker/krultang 835/000 Cond.: U
Bestek in koffer. Hollands 835/000 gekeurd. 12 grote lepels, 11 grote vorken, 8 normale lepels, 10 vorkjes en 1 botermesje. Totaal 2361gr. Alles aan de onderkant gemonogrammeerd E.W.
Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U
Visbestek,Sheffield u.London, ca.1900,Boardman,Glossop & Co., plated, heft uit gewei,mes en vork aan een kant bewerkt, in etui. L.25.5-34 cm.
Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U
Zilveren bonbonschaaltje op voetje, mooi uitgezaagd. 800/000 64gr. Cond.: U
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G
Mooi grote zware zilveren koekdoos op 4 bewerkte pootjes 835/000 804gr.
Mooi zwaar zilveren tablet Van Kempen. 830/000 897gr. 42x33cm. Cond.: U