Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G en schaal met haarscheur.
2 Kop en schotels van eierschaalporselein eind 19e eeuw H.: 12cm. Gedecoreerd met krijger, Cond.: G
Keramisch geglazuurd heilig beeld gemerkt Raio, voorstellend heilig hard beeld 60-er jaren 29x12x6cm. Cond.: G
Hummelfiguur, "lausbub"Hum 43, ontwerper Reinhold Unger 1937, .H.14cm.
3 Delen plateel model papaver Holland J.v.L. 20e eeuw. 2x Schenkkan 27x20x18cm. 1x vaas 32xø17cm. Cond.: U
3 Delfts blauwe pauw borden 18e eeuw. 1x gaaf, 1x kleine chip, 1x restauratie verder gaaf ø23,5cm.
Grote doos met Engels aardewerk met blauw decor begin 20e eeuw. Schalen, terrines, borden etc. Cond.: G
Japans porseleinen imaribord ca. 1900 met figuren gedecoreerd ø24,5cm. Cond.: G
Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U
Ovaalvormige siervaas getiteld "Burano". Gemaakt naar een schilderij van Maya Wildevuur door Schoonhoven Keramiek eind 20e eeuw 27x16x6cm. Cond.: G
6 Porseleinen Herend bordjes met 2 vogeltjes afgebeeld in het midden. Rondon de vogels zijn vlinders afgebeeld. 1e helft 20e eeuw Cond.: U
21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot