C. L. Freund 1923 (Duitse school), olieverf op linnen, drinkgelach 40x50cm. Cond.: G
Doosje met oud Nederlands geld (Wilhelmina, Juliana), Totale waarde: Fl. 15,05
Silver plated suikerpot (Cond.: S) met 13 zilveren lepeltjes (Cond.: G) 20e eeuw.
12 Antiek zilveren koffielepeltjes, mooi bewerkt en gemerkt, 835/000 84gr. 6,3x2x0,5cm. Cond.: G
Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer
Zilveren zakhorloge met zilveren ketting 800/000 ca. 1900. Functionerend ø4,3cm. Cond.: G
Dameshorloge gemerkt Festina Quartz Double eind 20e eeuw. Loopt goed, glas licht beschadigd
6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U
Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U