Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schwarzwalder klok
Resultaat: 50 EUR

Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R

Porseleinen wandklokje
Resultaat: 15 EUR

Hollands wandklokje 2e helft 20e eeuw. Klokje is origineel en gemaakt van een aardewerken bord van Petrus Regout met daarachter een uurwerkje gezet. Bord is beschilderd met Hollandse taferelen 7xø22xm...

Stoelklok
Resultaat: 300 EUR

Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Compleet beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor. Achterplaat heeft uitgesneden zeemeerminnen met trompet. H.: 80cm. Cond.: U

Koekkoeksklok
Geen vanafprijs

Oude Duitse koekkoeksklok met twee gewichten 20e eeuw. In goede staat, functies niet getest. 48x37x31cm. Cond.: G

Eiken wandklok
Resultaat: 5 EUR

Eikenhouten wandregelateur 30-er jaren van het merk Kienzle Duitsland met gongslag. 62x31x12cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 20 EUR

Marmeren klokkenstel, compleet begin 20e eeuw, 35x19x11cm. Cond.: R

Regelateur Junghans
Resultaat: 20 EUR

Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G

Antieke regelateur
Resultaat: 30 EUR

Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G

Regelateur Seikosha
Resultaat: 10 EUR

Regelateurklok Seikosha met originele slinger, met gongslag begin 20e eeuw. 55x30x13cm. Cond.: R

Franse Art Deco klok
Resultaat: 20 EUR

Franse eikenhouten Art Deco klok gemerkt Vedette. Glas en 2 krullen missen ca. 1920. 60x40x15cm.

Regelateur Junghans
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten regelateur Junghans ca. 1920. Met facet geslepen glas. Ontbreken een paar stukjes 77x32,5x16,5cm.

Regelateur Gustav Becker
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten wandregelateur ca. 1920 met uurwerk van Gustav Becker. Wijzerplaat is geoxideerd met facet geslepen ruitjes. 76x33x17cm.

Zaanse klok
Resultaat: 5 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok in eikenhouten kast gemerkt WUBO 20e eew. Klok is compleet met gewichten en slinger. 51x20x16cm. Mist 1 ruitje aan de zijkant, Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 15 EUR

Notenhouten Zaanse klok. Klok is gaaf met originele gewichten erbij 20e eeuw. 60x25x17cm.

Franse pendule
Resultaat: 30 EUR

Franse antieke pendule eind 19e eeuw, beschadigd 34x29x14cm. Cond.: M

Amerikaans klokje
Resultaat: 40 EUR

Antiek Amerikaans notengefineerd ingelegd klokje ca. 1900 29x17x8cm. Cond.: G

Klokje
Resultaat: 25 EUR

Tafelklokje van legering, brons gepatineerd voorstellend man en vrouw zittend bij een gebouw. Klok is met wekker-uurwerk 36x24x9cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten Zaans klokje Hollands midden 20e eeuw met peervormige gewichten. Uurwerk van SBS Feintechniek 62x26x35cm. Cond.: G

2 Art-deco klokken
Startprijs 20 EUR

2 Art-deco klokken. 1x Notenhouten pendule gemerkt JUBA met originele slinger, cond.: G. 1x Notenhouten pendule gemerkt Ald Duitsland met 4 messing pootjes Glas heeft een barst. Cond.: G Beide klokken...

2 Klokken
Startprijs 20 EUR

2 Klokken. 1x Jaarloper met stolp merk Koma. Slingerveer is kapot. H.: 30cm. 1x Porseleinen klokje, voorkant beschilderd met en huisje, achterkant met een bootje H.: 17,5cm. Cond.: G

Eikenhouten wandklok
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten staartwandklok 70-er jaren compleet met gewichten en slinger. Uurwerk gemerkt SBS Feintechniek West Germany. Klok mist alleen het deksel van het uurwerk 85x25x16cm. Cond.: G

Zaans klokje
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten Hollands Zaans klokje met uurwerk van SBS Feintechniek West Duitsland 2e helft 20e eeuw. Met originele slinger en gewichten, mist achterplaatje 70x13x18cm.

Klok
Startprijs 20 EUR

Houten decoratief klokje naar Japans voorbeeld 21e eeuw. Batterij uurwerkje 28x18x13cm. Cond.: G

Pendule
Startprijs 20 EUR

Notenhouten 30-er jaren pendule met op de wijzerplaat de naam "Hermler Sweberanker". het uurwerk is gemerkt FHS. 16x35,5x9cm. Cond.: G