Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kom
Resultaat: 27 EUR

Grote tafelopzet fruitkom compleet met bronzen ornamenten en voet eind 20e eeuw. Bovenste porseleinen kom is doormidden gebroken. 42x38x32cm. Cond.: R

Rode wijn 1975 Closvalentin 6x
Resultaat: 35 EUR

6 Flessen rode wijn van Clos Valentin allen anno 1975 0,75L.

Vijzel
Geen vanafprijs

Kleine messing vijzel met stamper begin 1900 9x12x11cm. Cond.: G

Theepotje
Geen vanafprijs

Japans theepotje met treefje en warmhoudpotje van messing 20e eeuw. Compleet geëtst met figuren- en dierendecor.

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Petroleumlamp handbeschilderd opaline glas met figuren ca. 1970. Messing voet, lamp is omgebouwd geweest tot elektrische lamp 58xø17cm. Cond.: G 1 haarscheur onderin het glas

Picknickmandje
Resultaat: 15 EUR

2-Persoons rieten picknickmandje met inhoud o.a; 2x kop & schotels, 4x lepeltjes, likeurflesje, dekseldoosjes 35x21x14cm. Cond.: G

Cloisonne vaas
Resultaat: 20 EUR

Cloisonne vaas met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw 20,5xø11cm. Cond.: G

2 Windlichten
Resultaat: 25 EUR

2 Windlichten. De staanders zijn zwaar verzilverde en de 2 kelken zijn gemaakt van geëtst glas eind 20e eeuw 40xø12cm. Cond.: G

Tafelschuif Art Deco
Geen vanafprijs

Messing Art Deco tafelschuif ca. 1920. Blik (22x20cm.) en borstel (28cm.) zijn rijkelijk voorzien van Art Deco decoratie. Cond.: G

Gietijzeren voorstelling laatste avondmaal
Geen vanafprijs

Gietijzeren plaat (60x35cm.) met bijbelse voorstelling, "Het laatste avondmaal", eind 20e eeuw, Cond.: G

Staande koperen asbak
Geen vanafprijs

Staande koperen asbak begin 20e eeuw, Art Nouveau K.M.D. Tiel, 89xØ23cm. Cond.: G

Weerstation 20e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Weerstation in satellietvorm 20e eeuw, koper met plexiglas, functies niet nagekeken, 20xØ16cm. Cond.: G

Kraantjeskan
Geen vanafprijs

Tinnen kraantjeskan begin 20e eeuw, zwart beschilderd, 38xØ13cm. Cond.: G

Huisrelikwie, Jezus aan kruis
Resultaat: 35 EUR

Jezus aan kruis, ingelijst in goudkleurige lijst achter bol glas met velours, begin 20e eeuw, 40x30x45cm. Cond.: U

Bruin lederen reiskoffer
Geen vanafprijs

Bruin lederen reiskoffer, 1e helft 20e eeuw, 49x32x11,5cm. Cond.: G

Oude bijbel 18e eeuw
Geen vanafprijs

Bijbel met originele leren kaft en rococo ornamenten, 18e eeuw, Anno 1797 M.J. Coerman, gesigneerd door P. Meyboom (handgesigneerd), predikant te Amsterdam. Cond.: G

Lourdes speeldoos + cassette
Geen vanafprijs

Lourdes plaquette met speeldoos en juwelenkistje (bewerkt), hout met metaal begin 20e eeuw, 33x22x2cm en 24x15x13cm. Cond.: U

Opgezette vos
Resultaat: 25 EUR

Opgezette vos leunend op een boomstronk 51x58x25cm. Cond.: G

2 Beelden
Geen vanafprijs

2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R

3 Carbid lampen
Resultaat: 15 EUR

3 Oude carbid lampen, begin 20e eeuw, Cond.: R

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Diverse oude huishoudelijke artikelen, Cond.: G

Duivenklok
Resultaat: 15 EUR

Antieke duivenklok, 21x16x14cm. Cond.: G

Citer, instrument
Resultaat: 20 EUR

Antieke citer ca. 1900. Alle snaren zij nog heel. Gemerkt Gitarr Zither Qualitäts Fabrikant. 50x35cm. Cond.: G

3 Vergulde brillen
Resultaat: 40 EUR

3 Vergulde brillen, inklapbaar met handvat ca. 1900. 19cm, 17cm en 17 cm. Cond.: G