Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen gans
Geen vanafprijs

Bronzen sculptuur van een staande gans, mooi gedetailleerd 20x12x6cm. Cond. :G

2 Olifanten
Resultaat: 35 EUR

2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. 1x 21cm. (mist 3 nagels). 1x Grote olifant met 2 mensen op de rug H.: 38cm. (heeft geen slagtanden)

2 Olifanten
Resultaat: 25 EUR

2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 16cm. en 12cm. (kleine mist 3 teennagels) Cond.: G

Jugendstil vrouw
Geen vanafprijs

Jugendstil stijl staande vrouw in rok, geheel staand op een zwart marmeren sokkel. Vrouw is gemaakt van gegoten kunststof en later zilver gekleurd 20e eeuw 29x14x10cm. Cond.: G

Bronzen abstract beeldje
Resultaat: 45 EUR

Abstrakt bronzen beeldje van een hert op een houten sokkel, 1966, 44x20x17cm. Cond.: G

2 Olifanten
Resultaat: 15 EUR

2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 15cm. Cond.: G

Beeldje, 2 figuren
Resultaat: 10 EUR

Brons gepatineerd sculptuur van een man en een vrouw met de armen in elkaar eind 20e eeuw. beeld is gemaakt van een tin legering geheel staand op zwart marmeren sokkel 22x5x5cm. Cond.: G

Beeldje op marmeren voet
Resultaat: 15 EUR

Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.

Houten sculpture
Resultaat: 15 EUR

Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G

Beeldje, 5 figuren
Startprijs 25 EUR

Bronzen abstract gepatineerd sculptuur van 5 figuren eind 20e eeuw. Beeld is gemaakt van tin legering geheel staand op een zwart geaderde sokkel 20x5,5x5,5cm. Cond.: G

Masker, pende klein
Startprijs 30 EUR

Mooi oud traditionele Ceremonie masker van de Pende uit Congo. Het masker is 50 cm lang en ongeveer 40-50 jaar oud.

Beeld, Dogon
Resultaat: 30 EUR

Beeldje Dogan paar uit Burkina Faso, het beeldje is 40/50 jaar oud en 32 cm hoog

Masker Punu
Startprijs 30 EUR

Mooi oud Punu makser uit Gabon. Het masker is 36 cm hoog en meer dan 40 jaar oud.

Bronzen Boedha, staand
Resultaat: 220 EUR

Zeer oude staande bronzen Boedha vermoedelijk 19e eeuw. Houten sokkel is van recente datum. Boedha is bij de knie gerestaureerd met een soort zwarte was. Is al 65 jaar in Nederland 30x8x9cm.

Bronzen beeld, jager
Resultaat: 30 EUR

Bronzen sculpture voorstellend Afrikaanse jager met speer en kapmes, tevens een dode springbok op de nek 20e eeuw 16x6x9,5cm. Cond.: G

Masker
Resultaat: 30 EUR

Chowke masker uit Congo. Het masker is 34 cm en ongeveer 35 jaar oud.

Tinnen beeldje
Startprijs 30 EUR

Tinnen beeldje van de ark van Noach met dieren op de boot 20e eeuw. 8x10x2,5cm.

Masker Punu
Startprijs 30 EUR

Mooi oud Punu makser uit Gabon. Het masker is 30 cm hoog en meer dan 40 jaar oud.

2 Bronzen olifantjes
Startprijs 30 EUR

2 Kleine in brons gegoten olifantjes op bronzen sokkel. Midden 20e eeuw Afrikaans 6x3x5cm. Cond.: G

Schild, Songye
Startprijs 30 EUR

Mooi oud traditioneel masker schild van de Songye uit Congo. Het schild is 45 cm hoog en 40-50 jaar oud.

Sculptuur, antiloop
Startprijs 30 EUR

Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U

2 Houten beelden
Resultaat: 90 EUR

2 Indonesische Houten beelden van dansers 20e eeuw. 43cm. en 38cm. Cond.: G

Bronzen dame met gans
Resultaat: 35 EUR

Bronzen sculpture voorstellend dame met mand in de arm en gans aan haar zijde. Het geheel staat op een marmeren voet 21e eeuw. 22xø12cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, paard
Startprijs 40 EUR

Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G