Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Vazen
Geen vanafprijs

2 Balustervormige Delfts blauwe vazen compleet beschilderd met 2 oude zeilboten. Voeten zijn beschadigd 23x12cm.

5 Delen Delfts blauw
Geen vanafprijs

5 Delen Delfts blauw o.a; 3-Delig blauw kaststel (1 grote dekselpot en 2 knobbelvazen) 2x Blauwe handbeschilderde bloempotjes met oren. Alles 20e eeuw. Cond.: G

2 Borden
Resultaat: 20 EUR

1x Majolica Jugendstil bord met daarop een vogel en bloemen ca. 1920. 2 Lichte chips ø21cm. 1x Delfts blauw pauwen bord met gele rand. Op de onderkent een kraaienpoot afgebeeld ca. 1900-1920 Cond.: G ...

16 kop en schotels
Resultaat: 10 EUR

16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G

Tafelset
Geen vanafprijs

Antiek kristallen tafelset eind 19e eeuw. Houder met twee kristallen potjes en deksels 24x19x11cm. Cond.: G

3 Karaffen
Resultaat: 60 EUR

3 Oude kristallen geslepen karaffen, facetgeslepen met stoppen 20e eeuw. H. 31cm., 31cm. en 36cm. Cond.: G

Likeursetje
Resultaat: 15 EUR

Likeursetje bestaand uit glazen karaf (20cm.) met 6 glaasjes en een aardewerken onderschotel (ø21cm.). Karaf en glaasjes hebben oranje doorlopende lijnen. Cond.: G

3 Karaffen
Resultaat: 5 EUR

3 Glazen karaffen met originele dop. 2 Vierkante karaffen (25x9x9cm.) en 1 ovale karaf (34x13x5cm.)

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 25 EUR

3 Kristallen karaffen, mooi geslepen. 2 Karaffen met een oortje en originele stop 21xø9cm. De grote karaf is geëtst met takdecor en originele stop gemerkt Bowa 28xø11cm. Cond.: G

3 Delen kristal
Geen vanafprijs

3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G

Kristallen tafelset
Resultaat: 40 EUR

Kristallen tafelset van ruitkristal bestemd voor marmelade/jam. Lichte randschade 25x22x10cm. Cond.: G

Divers glaswerk
Resultaat: 30 EUR

13 Delen oud glas waaronder messenleggers, karaffen en schaaltjes. Sommige met schade. Cond.: R

Chinees bord
Geen vanafprijs

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.

Wedgwood roomsetje
Resultaat: 60 EUR

Wedgwood 2-delig (kerst) mokkasetje met 2 kop & schotels, suikerpotje en melkkan. Geheel gedecoreerd met kerstdecor. Gemerkt Wedgwood Windsor Christmas 20e eeuw Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos divers porselein o.a; 2x Delfts blauwe borden, aardewerken schenkkan, groen handbeschilderde vaas, 12 diverse miniatuurvaasjes, blauw Chinese kom, bonte handbeschilderd bord mer oortjes. Alles 20...

Tabakspot Delfts bont. en 3 bordjes
Resultaat: 20 EUR

1x Tabakspot Delfts bont geheel handbeschilderd met bloemen 70-er jaren 18xø20cm. Cond.: G. 3x Blauwe bordjes gemerkt Artus, rand heeft een bloemendecor 20e eeuw (randschade)

3 Delen blauw
Geen vanafprijs

3 Delen divers blauw o.a; 1x Delfts blauwe schotel van de KLM Royal Dutch Airlines 1919 - 7 Oct. - 1949. Handbeschilderd ø29,5cm. Cond.: G 1x Blauwe dekselschaal met oortjes 20e eeuw 14xø21,5cm. Cond....

2 Kandelaars Kaiser
Resultaat: 15 EUR

2 Porseleinen kaarsenkandelaars gemerkt Kaiser Germany Duchesse. Kandelaars zijn prachtig gedecoreerd met bloemotief 20e eeuw. 7x10x8cm. Cond.: U

Dekselpot Kaiser
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen dekselpot gemerkt Kaiser Germany. Pot is prachtig gedecoreerd met bloemen en vlinders 20e eeuw. 26xø14,5cm. Cond.: G

6 Delen kristal
Geen vanafprijs

6 Delen kristal & glas o.a; 1x mooi geslepen koekjestrommel op hoog voetje, 2x kristallen karafjes, 1x kristallen waxinelichtje houder, 2x glazen bonbonschaaltje (1 op voet) Cond.: G

Aardewerken bloemboeket
Resultaat: 30 EUR

Aardewerken vaas met bloemen gemerkt Bassano, beschadigd 24x29x27cm. Cond.: G

5 Delen divers
Geen vanafprijs

1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G

Tegeltje
Resultaat: 10 EUR

Makkums tegeltje in lijst midden 20e eeuw. Handbeschilderd met een vogeltje zittend op een tak 17x17cm. Cond.: G

6 Diverse tegeltjes
Resultaat: 25 EUR

6 Diverse tegeltjes,1x man met geweer, 2x gebouwtjes blauw van kleur (1x gelijmd, 1x gerestaureerd), 1x tegel met hert, 1x tegel met tulp (randschade), 1x tegel met bloempot