Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren suikertang
Resultaat: 20 EUR

Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

12 Antiek zilveren koffielepeltjes, mooi bewerkt en gemerkt, 835/000 84gr. 6,3x2x0,5cm. Cond.: G

Silver plated kopje en 13 zilv. lepels
Resultaat: 30 EUR

Silver plated suikerpot (Cond.: S) met 13 zilveren lepeltjes (Cond.: G) 20e eeuw.

Doosje munten
Resultaat: 10 EUR

Doosje met oud Nederlands geld (Wilhelmina, Juliana), Totale waarde: Fl. 15,05

Ovaal tablet
Resultaat: 10 EUR

Grote ovaal zilverplated schotel Holland, midden 20e eeuw 42x29cm. Cond.: G

2 Kandelaars silver plated
Resultaat: 10 EUR

2 Kandelaars silver plated

Zilveren bakje
Resultaat: 25 EUR

Holland zilveren bakje 33gr. ø10cm.

Zilveren suikerschep
Startprijs 20 EUR

Antiek Hollands zilveren theeduimpje uit 1867, mooi gegraveerd. Bak is opnieuw aan de steel gezet 835/000 9gr. Cond.: G

Zilveren asbakje
Startprijs 20 EUR

Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U

Flessenonderzetter + theezakjeshouder
Startprijs 20 EUR

Kristallen flessenonderzetter met zilveren rand Hollands gekeurd 925/000 ø12cm. Verchroomd theezakjeshouder 8x8,5x6cm. Cond.: G

Zilveren botermes + parfumflesje
Resultaat: 30 EUR

Djokja zilveren botermes (21x2,5x2cm.) en parfumflesje (7x2,5x3cm.) (Azië) 20e eeuw. Cond.: G

8 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 25 EUR

8 Antiek Hollandse zilveren lepeltjes, mooi gegraveerd. 835/000 57gr. Cond.: R

Zilveren theezeefje
Resultaat: 35 EUR

Leuk Biedermeier zilveren theezeefje835/000 12gr. Cond.: U

Verzilverd roomstel
Resultaat: 25 EUR

Verzilverd roomstelletje. Schaaltje met de lepel hangend in het hengseltje 70-er jaren. 19x11,5x9cm. Cond.: G

Verzilverd pillendoosje
Resultaat: 25 EUR

Leuk silver plated pillendoosje ø6cm.

Silver plated roomstelletje + lepels
Resultaat: 25 EUR

Silver plated roomstelletje met 6 lepeltjes. Allen van Gero zilver en gehamerd 20e eeuw. Dienblad: 24cm. Cond.: G

Plated schaal
Resultaat: 25 EUR

Plated fruitschaal 20e eeuw. Design Fink Duitsland 30x30x5,5cm. Cond.: G

12 Messenleggers
Startprijs 25 EUR

12 Silver plated messenleggers in originele doos.

Bonbonschaaltje, zilveren hengsel
Startprijs 25 EUR

Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U

Krultang, deels zilver
Resultaat: 40 EUR

Zilveren veterhaak en handschoenenoprekker/krultang 835/000 Cond.: U

Theezeef met bakje
Resultaat: 30 EUR

Theezeef met Hollands zilveren lekbakje 835/000 34gr. Cond.: G

Zilveren kaarsenstandaard
Startprijs 30 EUR

Mooi strak Hollands zilveren kaarsenstandaardje 835/000 Cond.: U

Zilveren tashaak
Resultaat: 45 EUR

Zilveren Hollandse tashaak met Hollands tafereel 835/000 49gr.