Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Perzische kussens
Resultaat: 15 EUR

2 Handgeknoopte Perzische kussens en 1 Afghaans kussen gemaakt van wol ca. 43x43cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 45 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt SAGHE. Cond.: U

2 Perzen
Resultaat: 21 EUR

2 Oude handgeknoopte perzen begin 20e eeuw 150x106cm. en 128x75cm. Cond.: G

Tafeltje + dienblad
Geen vanafprijs

Oud Chinees mahoniehouten klaptafeltje met koperen losse bladen. Bewerkt 20e eeuw ø64cm. Tevens een los bewerkt messing diendblad 20e eeuw 51x27x2cm. Cond.: G

Dienblad
Resultaat: 10 EUR

Antiek Engels dienblad ca. 1900 met Ahorn-fineer, schade 66x50x3cm. Cond.: M

Bijzettafeltje
Geen vanafprijs

Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G

Singer naaimachine
Resultaat: 20 EUR

Singer naaimachine met gietijzeren onderstel begin 1900 98x75x42cm.

Mahoniehouten voltaire
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten gestoffeerde voltaire Louis Philippe, ca. 1870, 110x68x60cm. Cond.: G

3 Perzische tapijten
Geen vanafprijs

3 Perzische handgeknoopte kleedjes. 85x78cm. 65x60cm. en 60x40cm.

Kamelenzak
Resultaat: 20 EUR

Perzische kameelzak 20e eeuw 52x53cm. Cond.: G

4 Kleine kleedjes
Geen vanafprijs

4 Klein handgeknoopte Perzische kleedjes 20e eeuw. 1x 50x45cm. 3x 35x35cm.

Eiken krantenbak
Resultaat: 20 EUR

Oude eiken krantenbak 20e eeuw in boerenstijl. Zwaar massief eiken 56x56x37cm. Cond.: G

Miniatuur linnenkastje
Resultaat: 20 EUR

Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G

Pers 113x71cm.
Resultaat: 35 EUR

Handgeknoopt Perzisch antiek tapijt begin 20e eeuw 113x71cm. Cond.: G

3 Kleedjes
Resultaat: 15 EUR

3 Handgeknoopte kleedjes, 75x75cm, 45x62cm en 42x38cm.

6 Eiken stoelen
Geen vanafprijs

6 Eikenhouten stoelen

2 Kleden
Resultaat: 45 EUR

2 Kleden. 1x Handgeknoopte Perzisch kleed, licht van kleur 110x63cm. 1x Worteldoek oranje-blauw van kleur 135x85cm.

1 Kleed 190x126cm.
Geen vanafprijs

1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G

Perzisch tapijtje
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.

Kamelentas, tapijtje en kussen
Resultaat: 25 EUR

Handegeknoopte kamelentas 65x62cm. gebruikt als kleedje. 1x handgeknoopt Perzisch kleedje met 2 sterren 64x53cm. 1x Kussen 36x36x6cm.

Perzisch tapijt 105x64cm.
Geen vanafprijs

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.

3 Kleedjes
Geen vanafprijs

3 Handgeknoopte kleedjes 85x88cm. 65x40cm. en 45x40cm.

Pers 133x87
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijt begin 20e eeuw 133x87cm.

Stoeltje
Resultaat: 20 EUR

Gewit Loyd Loom stoeltje met gestoffeerde zitting 75x57x59cm.