Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schoorsteenklokje
Resultaat: 45 EUR

Noten met wortelnoten schoorsteenklokje. Warmink met 4 messing voetjes 1970 27x18x12cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten Fries staartklokje ca. 1960-1970 met maan en datum aanduiding. Beschilderde wijzerplaat, Klok is gemerkt J.A.W. 76x22x15cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Oude Zaanse klok 20e eeuw in zeer goede staat 62x16x25cm. Cond.: G

Paardjesregelateur
Resultaat: 20 EUR

Oude paardjesregelateur 20e eeuw, donker gebeitst 83x29x13cm. Cond.: R

Zaans klokje
Resultaat: 22,5 EUR

Oud Hollandse Zaanse wandklok eind 20e eeuw. Notenhouten met koperwerk 48x19x17cm. Cond.: U

Art Deco klok
Startprijs 25 EUR

Art Deco wandklok ca. 1920-1930. Klok is gemaakt van hout en bakkeliet, gemerkt Orfac 26x26cm. Cond.: G

Oude Bim Bam
Resultaat: 30 EUR

Oude Bim Bam regelateur 20-er jaren, eiken fineer, deel van de onderkant mist 75x35x18cm. Cond.: G

2 Oude klokken
Resultaat: 20 EUR

2 Oude klokken 20e eeuw. 1x Schwarzwalder koekkoeksklok zonder gewichten. 1x Eigenbouw klok zonder pendel en gewichten Cond.: R

2 Zaanse klokken
Resultaat: 20 EUR

2 Oude Zaanse klokken 20e eeuw. 1 Compleet, 1 mist gewichten 50cm. en 40cm. Cond.: G

Eiken Bim Bam
Resultaat: 30 EUR

Eiken Bim Bam regelateur ca. 1920 in goede staat 78x32x17cm. Cond.: G

Klokje met 2 beeldjes
Startprijs 35 EUR

Porseleinen klokje met twee bijbehorende beeldjes (Jongentje & Meisje) midden 20e eeuw. Mist 1 voetje en uurwerk is niet origineel 18x19x5cm. Cond.: R

Jugendstil klokkenstel
Startprijs 35 EUR

Messing 3-delig jugendstil klokkenstel ca. 1930 met elektrisch uurwerk 25x38x10cm. Cond.: R

Comtoise
Startprijs 40 EUR

Comtoise, model wandklok met gongslag 20e eeuw, slinger ontbreekt 47x37x17cm. Cond.: G

Duits klokje met wekker
Startprijs 40 EUR

Duits wekkerklokje begin 20e eeuw met notenhouten voet. Bovenop het klokje zit een wekkerbel 24x19x8cm. Cond.: R

Franse pedule
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse marmeren pendule ca. 1900 25x12,5x14cm. Cond.: G

Regelateur pubklok
Resultaat: 50 EUR

Antieke Amerikaanse notenhouten regelateurklok met achterglasbeschildering 66x40x11cm. Cond.: R

Klok
Startprijs 50 EUR

Goudkleurige kartelklok gemaakt van gietijzer. Klok heeft bovenop 2 putto's. Uurwerk is Duits met 2 bellen. Loopt goed met sleutel. Eind 20e eeuw. Cond.: G

Schippertje WUBA
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Fries schippertje 20e eeuw. Gemerkt WUBA in zeer goede staat 37x20x16cm. Cond.: U

Noten regelateur
Startprijs 60 EUR

Notenhouten regelateur met Amerikaans uurwerk ca. 1900 met originele slinger 70x28x19cm. Cond.: G

Regelateur, bimbam
Startprijs 60 EUR

Oude eiken fineer bim-bam klok begin 20e eeuw in goede staat. Merk Junghans Wurtenberg 73x33x19cm. Cond.: U

Amerikaanse klok
Resultaat: 60 EUR

Amerikaanse pubklok begin 20e eeuw, mahonie-effect beschilderd. In zeer goede staat 56x31x11cm. Cond.: G

3 Duitse koekkoeksklokken
Resultaat: 40 EUR

3 Duitse koekkoeksklokken met twee kleine klokjes met weerstation. 1 Is compleet, anderen missen gewichten en/of pendel 20e eeuw.

Kartelklok
Startprijs 65 EUR

Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G

Noten vrijslinger
Resultaat: 70 EUR

Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.