Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Staartklok
Resultaat: 80 EUR

Friese staartklok (eiken kast)3 gewichter met gongslag, maanstand en handbeschilderderde wijzerplaat. 2e Helft 20e eeuw. 135x42x34cm. cond g.

Pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke pendule ca. 1900, compositie met albast, slinger mist, licht beschadigd 33x28x12cm. Cond.: G

Duitse pendule, 3 slag
Startprijs 90 EUR

Duitse mahoniekleurige 3-slags pendule 20-er jaren. zilverkleurige wijzerplaat. Pendule is gemerkt Kienzler en de wijzerplaat Mellochime Germany. Klok loopt goed 29,5x52x17cm. Cond.: G

Noten tafelklok
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten Duitse tafelklok ca. 1900 met een Junghans uurwerk. Klok is compleet met beslag, alle torentjes, sleutel en slinger. 46x26x16,5cm. Cond.: G

Staartklok, Fries model
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Friese staartklok naar 19e eeuws voorbeeld. Klok ik 20e eeuws. Klok heeft maan-, en datumaanduiding met handbeschilderde wijzerplaat en drie poppen op de kap 150x41x22cm. Cond.: G

Regelateur, paard
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse wandregelateur, notenfineer met kroon en paardje. Gustav Becker (met houtwormgaatjes) 90x18x39cm. Cond.: R

Oeil-de-Boeuf
Startprijs 100 EUR

Frans koeienoog (Oeil de Boeuf) van notenhout met inlegwerk. Niet antiek 60x47x15cm. Cond.: U

Comtaise met harpslinger
Resultaat: 90 EUR

Franse comtoise 19e eeuw gemerkt Courbouleix a Castillon Foy Coutras. Harpslinger en wekkerfunctie, zonder gewichten 54x28x15cm. Cond.: G

Pubklok
Resultaat: 120 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pubklok ca. 1900 met mooi koperen uurwerk, gemerkt Yorkshire, niet getest 16xø37cm. Cond.: G

Mysterieus, olifantvorm
Startprijs 110 EUR

Mysterieus in olifantvorm. Bronskleurig

Klok
Resultaat: 125 EUR

Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met eikenblad decor uitgesneden. Met emaille cartouches 65x46x11cm. Cond.: G

Klok
Startprijs 125 EUR

Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met druiven en druivenblad decor uitgesneden. De cartouchen zijn van wit emaille met blauwe opdruk 61x47x13cm. Cond.: G

Pendule
Startprijs 160 EUR

Pendule Duitsland ca.1900 mahoniehout,zilverkleurige wijzerplaat.gemerkt:B in Mondsichel(Badische Uhrenfabrik).halfuurslag op gong.H 38.5 cm.

Comtoise Zonneklok 1810
Resultaat: 220 EUR

Antieke comtoise Frankrijk 19e eeuw. Prachtig emaille bschilderde wijzerplaat, Guillard a Praissas, en vouwslinger 42x27,5x17cm. Cond.: U

Comtoise
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse comtoise gemerkt Grodenis a Coutouvre. Met harpslinger in zeer goede staat 41x32x16cm. Cond.: U

19e Eeuws verguld klokje
Startprijs 230 EUR

19e Eeuws verguld Frans klokje. Uurwerk is niet origineel, omranding van het uurwerk is afgezet met briljantjes van geslepen kristal 22,5x11x7cm.

Franse pendule
Startprijs 250 EUR

Franse marmeren pendule met 2 kaarsenstandaards eind 19e eeuws. Met rood geadert marmer en de slinger is in de vorm van een zonnetje 41x20,5x10cm. Cond.: G

Frans Reiswekkertje
Startprijs 250 EUR

Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G

Vrijslinger
Startprijs 280 EUR

Jugendstil vrijslinger in eikenhouten kast ca. 1900. Goedlopend uurwerk.

Regelateur, Weens model
Resultaat: 234 EUR

Antieke Weense tweegewichter gesigneerd H. Mechlowicz Wien. Met gedraaide zuilen en tollen 110x43x18cm. Cond.: G

Klokje
Startprijs 300 EUR

Geheel messing Frans lantaarnklokje ca. 1950 met Frans uurwerk. Loopt goed en met originele sleutel 17x6,5x6,5cm.

Pendule 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Antieke bronzen pendule 19e eeuw, vuurverguld. Uurwerk gesigneerd verso H. Azur Frankrijk 41x28x9cm. Cond.: G

Frans pendulestel
Startprijs 350 EUR

Frans pendulestel 1890 met bronzen ornamenten en voeten, verschillende voorstellingen op de bel een ridderfiguur afbeeldend. Uurwerk goedlopend.

Kartelklok 19e eeuw.
Startprijs 350 EUR

Franse kartelklok 19e eeuw. Beschilderd emaille met koperen ornamenten 37x30x11cm. Cond.: U