Friese staartklok (eiken kast)3 gewichter met gongslag, maanstand en handbeschilderderde wijzerplaat. 2e Helft 20e eeuw. 135x42x34cm. cond g.
Antieke pendule ca. 1900, compositie met albast, slinger mist, licht beschadigd 33x28x12cm. Cond.: G
Duitse mahoniekleurige 3-slags pendule 20-er jaren. zilverkleurige wijzerplaat. Pendule is gemerkt Kienzler en de wijzerplaat Mellochime Germany. Klok loopt goed 29,5x52x17cm. Cond.: G
Notenhouten Duitse tafelklok ca. 1900 met een Junghans uurwerk. Klok is compleet met beslag, alle torentjes, sleutel en slinger. 46x26x16,5cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok naar 19e eeuws voorbeeld. Klok ik 20e eeuws. Klok heeft maan-, en datumaanduiding met handbeschilderde wijzerplaat en drie poppen op de kap 150x41x22cm. Cond.: G
Antieke Duitse wandregelateur, notenfineer met kroon en paardje. Gustav Becker (met houtwormgaatjes) 90x18x39cm. Cond.: R
Frans koeienoog (Oeil de Boeuf) van notenhout met inlegwerk. Niet antiek 60x47x15cm. Cond.: U
Franse comtoise 19e eeuw gemerkt Courbouleix a Castillon Foy Coutras. Harpslinger en wekkerfunctie, zonder gewichten 54x28x15cm. Cond.: G
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok ca. 1900 met mooi koperen uurwerk, gemerkt Yorkshire, niet getest 16xø37cm. Cond.: G
Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met eikenblad decor uitgesneden. Met emaille cartouches 65x46x11cm. Cond.: G
Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met druiven en druivenblad decor uitgesneden. De cartouchen zijn van wit emaille met blauwe opdruk 61x47x13cm. Cond.: G
Pendule Duitsland ca.1900 mahoniehout,zilverkleurige wijzerplaat.gemerkt:B in Mondsichel(Badische Uhrenfabrik).halfuurslag op gong.H 38.5 cm.
Antieke comtoise Frankrijk 19e eeuw. Prachtig emaille bschilderde wijzerplaat, Guillard a Praissas, en vouwslinger 42x27,5x17cm. Cond.: U
Antieke Franse comtoise gemerkt Grodenis a Coutouvre. Met harpslinger in zeer goede staat 41x32x16cm. Cond.: U
19e Eeuws verguld Frans klokje. Uurwerk is niet origineel, omranding van het uurwerk is afgezet met briljantjes van geslepen kristal 22,5x11x7cm.
Franse marmeren pendule met 2 kaarsenstandaards eind 19e eeuws. Met rood geadert marmer en de slinger is in de vorm van een zonnetje 41x20,5x10cm. Cond.: G
Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G
Jugendstil vrijslinger in eikenhouten kast ca. 1900. Goedlopend uurwerk.
Antieke Weense tweegewichter gesigneerd H. Mechlowicz Wien. Met gedraaide zuilen en tollen 110x43x18cm. Cond.: G
Geheel messing Frans lantaarnklokje ca. 1950 met Frans uurwerk. Loopt goed en met originele sleutel 17x6,5x6,5cm.
Antieke bronzen pendule 19e eeuw, vuurverguld. Uurwerk gesigneerd verso H. Azur Frankrijk 41x28x9cm. Cond.: G
Frans pendulestel 1890 met bronzen ornamenten en voeten, verschillende voorstellingen op de bel een ridderfiguur afbeeldend. Uurwerk goedlopend.
Franse kartelklok 19e eeuw. Beschilderd emaille met koperen ornamenten 37x30x11cm. Cond.: U