Eikenhouten klepsecretaire,eind 20e eeuw,B 90 D 41 H 108 cm.
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.
Ronde mahoniehouten Engelse salontafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel heeft 4 lades en het blad is met groen leer ingelegd. 52xø124cm. Cond.: G
Eikenhouten minisetje, 3 tafels in 1 20e eeuw 45x37x58cm. Cond.: G
Perzisch handgeknoopt rood kleedje midden 20e eeuw 127x80cm. Cond.: G
Notenhouten wandvitrinekast 2e helft 20e eeuw 55x57x16cm. Cond.: G
Antieke spiegel met facet geslepen glas begin 20e eeuw. beschilderde lijst 79x23x4cm. Cond.: R
Notenhouten theewagen met wieltjes, mooie kwaliteit 20e eeuw. 68x61x43cm. Cond.: G
Italiaans bijzettafeltje 20e eeuw met goudbeschildering 52xø39cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier opbergkistje ca. 1860 9x29x22cm. Cond.: R
Groen glazen design bijzettafeltje met drie verchroomde poten eind 20e eeuw. 48xø50cm. Cond.: G
2 Oude handgeknoopte perzen 167x116cm. en 65x64cm. Cond.: G
Mahoniehouten Hollandse ovale salontafel 20e eeuw met uitgewerkte voet 51x90x138cm. Cond.: G
Eikenhouten voetenbankje met bruin leer bekleed 20e eeuw 39x56x37cm. Cond.: G
Notenhouten bloemtafel (59xø48cm.) 20e eeuw en een piedestal 90xø24cm. Cond.: G