2 Oude camera's. 1x Oude filmcamera van Canon autozoom 814 in originele koffer. 1x fotocamera Shanghai 203 in originele koffer Cond.: G
Jugendstil reisnecessaire met schaartje, vingerhoed en doorsteeknaald 15x13x2cm. Cond.: G
Art Deco 6-delig messing koffiesetje. Tablet gemerkt G.S. Cond.: G
Yashica 8 UP Camera in zeer goede staat. Met originele koffer, boekje etc. Afm. koffer: 23x29x16cm. COnd.: U
IJzeren windlicht (brons gepatineerd met glazen kap)43xø16,5cm. + ijzeren kaarsenstandaard (brons gepatineerd) 23xø16,5cm. Beide 20e eeuw. Cond.: G
Antieke tinnen kruik (34xø10cm.) en moderne eikeltjeskan (19x12x8cm.) Cond.: R
Oud koperen schuiftrombone gemerkt OLDS Ambassador Eullerton Calie in originele koffer 90x28x25cm. Cond.: G
Koffer met muziekaccesoires o.a; mondstukken, lessenaar, trompetdemper etc. etc. Cond.: G
Chinese houten schaal (14xø27cm.) en rieten koffertje (28x24x17cm.) begin 20e eeuw. Cond.: G
Twee oude wanddoeken met spreuken 19e-20e eeuw. 70x67cm. en 41x41cm. Cond.: G
Doosje diversen. 2x Zilveren beugeltasje (gemerkt), bikkels van bot, zwarte git/kraaltjes etc.
Staande elektrische lamp in de vorm van een staande petroleumlamp met messing voet waarop een aardewerken bol met voorstelling van een boerenerf staat. Eind 20e eeuw. 60xø15cm. Cond.: G