Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Camera's
Geen vanafprijs

2 Oude camera's. 1x Oude filmcamera van Canon autozoom 814 in originele koffer. 1x fotocamera Shanghai 203 in originele koffer Cond.: G

Jugendstil reisnecessaire
Geen vanafprijs

Jugendstil reisnecessaire met schaartje, vingerhoed en doorsteeknaald 15x13x2cm. Cond.: G

Messing koffiesetje
Resultaat: 50 EUR

Art Deco 6-delig messing koffiesetje. Tablet gemerkt G.S. Cond.: G

2 kandelaars + 1 fles
Resultaat: 20 EUR

2 Art-Deco kandelaars (18xø11cm.) + 1 Mercedes-grill-likeurfles 14x20x9cm. (hout, kunststof en metaal)

Yashica 8 Up Camera
Geen vanafprijs

Yashica 8 UP Camera in zeer goede staat. Met originele koffer, boekje etc. Afm. koffer: 23x29x16cm. COnd.: U

Kavel divers jugendstil
Geen vanafprijs

Kavel divers jugendstil

Kavel diverse mode sieraden
Geen vanafprijs

Kavel diverse mode sieraden

Petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Staande petroleumlamp met groen Majolica, bewerkt met bloemen ca. 1970, 57xø25cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos diversen

Kolenkit
Geen vanafprijs

Oude kolenkit met garnituur, begin 20e eeuw, 45xØ24cm. Cond.: R

Wierook brandertje
Resultaat: 10 EUR

Oud wierook brandertje van koper, 20e eeuw, 18xØ11cm. Cond.: U

Bak met bestek
Resultaat: 110 EUR

Keltum bestek 20e eeuw. 12x lepels, 10x kleine lepels, 10x kleine vorken, 11x grote vorken, 6x grote messen, 6x kleine messen, 6x koffielepels, 2x vleeswarenvorkjes, botermesje, 3x opscheplepels, vlee...

Eiken kerkstoof
Geen vanafprijs

Eiken kerkstoof, Hollands Biedermeier ca. 1860 19x24x19cm.

IJzeren windlicht + kaarsenstandaard
Geen vanafprijs

IJzeren windlicht (brons gepatineerd met glazen kap)43xø16,5cm. + ijzeren kaarsenstandaard (brons gepatineerd) 23xø16,5cm. Beide 20e eeuw. Cond.: G

Tinnen kruik en eikeltjeskan
Geen vanafprijs

Antieke tinnen kruik (34xø10cm.) en moderne eikeltjeskan (19x12x8cm.) Cond.: R

Saxofoon
Resultaat: 350 EUR

Oude verzilverde saxofoon in koffer 30-er jaren uit U.S.A. Van maker C.G. Conn. LTD. Elkhart. IND. Met nota van 2002 van € 2.000,- Cond.: U

Trompet
Geen vanafprijs

Oud koperen schuiftrombone gemerkt OLDS Ambassador Eullerton Calie in originele koffer 90x28x25cm. Cond.: G

Koffertje met inhoud
Geen vanafprijs

Koffer met muziekaccesoires o.a; mondstukken, lessenaar, trompetdemper etc. etc. Cond.: G

Houten schaal en kistje
Resultaat: 25 EUR

Chinese houten schaal (14xø27cm.) en rieten koffertje (28x24x17cm.) begin 20e eeuw. Cond.: G

2 Wanddoeken
Resultaat: 15 EUR

Twee oude wanddoeken met spreuken 19e-20e eeuw. 70x67cm. en 41x41cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 110 EUR

Doosje diversen. 2x Zilveren beugeltasje (gemerkt), bikkels van bot, zwarte git/kraaltjes etc.

Bestekdoos
Resultaat: 30 EUR

39-Delig bestekset in originele cassette afkomsting uit West-Afrika. Bij de gehele set zijn de heften van hout in de vorm van een vogel en de zijkanten van messing. Cond.: G

2 Kleine fotolijstjes
Geen vanafprijs

2 Messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G

Staande lamp
Geen vanafprijs

Staande elektrische lamp in de vorm van een staande petroleumlamp met messing voet waarop een aardewerken bol met voorstelling van een boerenerf staat. Eind 20e eeuw. 60xø15cm. Cond.: G