Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Goethe 2 delen.
Resultaat: 20 EUR

Goethe. "Poetische und Prozaische Werke", 2 delen 1e Druk Stuttgart und Tübingen. (Maart 2009 getaxeerd op € 200,00 door A. Molendijk te Rotterdam). 37x17x6,5cm. en 37x17x5,5cm.

2 Staande lampen van hout
Resultaat: 15 EUR

Twee ananasvormige staande lampen van hout 20e eeuw. MAde in Italy 75x18,5x18cm. Cond.: G

Bijbel 1919
Geen vanafprijs

Bijbel uitgegevens door het Nederlands Bijbelgenootschap Amsterdam, 1919 28x19x8cm.

Diversen
Geen vanafprijs

2 Weense waterglazen op steel van dik glas, 13,5xø7cm, Houten koffiemolen met koperen huisje, 25x15x15cm, zwart emaille keteltje met oveninsteek, 30xø16cm.

Wagenwiel lamp
Geen vanafprijs

Antieke lamp gemaakt van een oud wagenwiel met 4 fittingen Cond.: G

Geelkoperen ketel
Geen vanafprijs

Grote geelkoperen ketel met tuit, deksel en hengsel, 23xø23cm.

Mandoline
Resultaat: 10 EUR

Mandoline gemaakt door Silvestri, jaren 30. 60x20cm.

Bentheimer bak
Geen vanafprijs

Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.

Staande halogeenlamp
Geen vanafprijs

Staande metalen Halogeenlamp. 2-Lichts met leeslamp, merk Trio Leuchten Duitsland 185x56x25cm. Cond.: G

Bentheimer bak
Resultaat: 55 EUR

Bentheimer zandsteen bak, werd vroeger gebruikt om dieren te voeren, nu ideaal als bloembak, ca.1900,H20x40x110cm. Cond.G

Wandplaquette
Geen vanafprijs

Wandplaquette van gips met Egyptische voorstelling ca. 1960. 55x32cm.

Sierrek open haard
Resultaat: 18 EUR

Messing voorzetrek voor open haard met ingebouwde haardbokken ca. 1900. 140x40x30cm. Cond.: G

Art Deco radio
Resultaat: 20 EUR

Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U

Divers koper en tin
Geen vanafprijs

Divers koper en tin 20e eeuw, diverse afmetingen. Cond.: U

5 Delen
Resultaat: 25 EUR

3 Antieke stoofjes, 1 modern Hindelopen stoofje en 1 Hindelopen open bakje. Diverse afmetingen Cond.: U

Divers klein spul
Geen vanafprijs

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

3 Lampen
Resultaat: 18 EUR

3 Lampen 20e eeuw. 2 met onix marmeren voet Cond.: U

Antieke koperen wandlamp
Geen vanafprijs

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

Postkaarten
Geen vanafprijs

Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U

Holland-Amerika postkaarten
Geen vanafprijs

3 Postkaarten Holland Amerika lijn ongestempeld in origineel mapje 41,3x9,5cm. Cond.: U

Messing theestoofje
Resultaat: 15 EUR

Antiek messing theestoofje ca. 1900 13x13x11cm. Cond.: U

42 Postkaarten
Geen vanafprijs

40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U

2 Dozen postkaarten
Resultaat: 30 EUR

2 Dozen met postkaarten met postzegels 20e eeuw, vele landen, Cond.: U