Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hindeloopen schaatsen
Resultaat: 15 EUR

Paar oude Friese doorlopers met beschildering. 37cm. Cond.: U

Doos diversen
Resultaat: 35 EUR

Doos divers porselein, aardewerk etc 20e eeuw. Cond.: G

Doos boeken, Lexicons
Resultaat: 25 EUR

Doos met boeken. Lexicons, kinderboeken etc. Cond.: G

serviesje
Geen vanafprijs

Serviesje, gemerkt.en genummerd, 8 delen 20e eeuw. Cond.: G

Doos oude glazen
Geen vanafprijs

Doos oude glazen 20e eeuw. Cond>: U

Ovale lijst
Resultaat: 10 EUR

Ovaal schilderijlijstje met bloemen ornamenten. Binnenin een olieografie van een meisjesportret 20e eeuw. 50x42cm. Cond.: G

2x Inktblotter
Resultaat: 10 EUR

1x Inktblotter van hout uitgesneden met een uil ca. 1930, 1x Inktblotter (tamponbur) in doos ca. 1920. Beide in goede conditie.

Tinnen lepelrek
Startprijs 10 EUR

Antiek tinnen lepelrek met gestempelde tinnen lepels. Vermoedelijk 19e eeuw Hollands 49x32x3cm. Cond.: U

Koperen penning
Resultaat: 10 EUR

Koperen penning, vereeniging voor penningkunst 1925-1950, voorstellend liggende vrouw met penning ø6cm. Cond.: U

Postweegschaal en een kan
Startprijs 10 EUR

1x Oude tinnen koffiekan van Daalderop en zoon. 1x Briefweegschaal 20e eeuw. 23x23x13cm. en 26x20x10cm.

Petroleumlamp inzet
Startprijs 10 EUR

Antieke messing petroleumlamp inzet 22xø14cm. Cond.: G

Petroleumlamp, messing
Startprijs 10 EUR

Oude staande messing petroleumlamp 20e eeuw 33xø15cm. Cond.: G

Messing lampje
Startprijs 10 EUR

Messing wandlamp met putti 20e eeuw 30x8x10cm. Cond.: U

Lampje
Resultaat: 10 EUR

Oude wandlamp van koper met glas 20e eeuw. 30x17x9cm. Cond.: U

Spuitfles
Resultaat: 15 EUR

Oude soda-fles uit Angers begin 20e eeuw met blauw gegraveerd glas 31xø11cm.

Griekse puntschaal
Startprijs 10 EUR

Oude koperen (verzilverd) Griekse puntschaal 20e eeuw. 35x31xø32cm. Cond.: U

Weegschaal
Resultaat: 10 EUR

Antieke weegschaal van ijzer met koper begin 20e eeuw 45x16x14,5cm. Cond.: G

Koperen asbak
Startprijs 10 EUR

Roodkoperen gehamerde stamtafel asbak voor sigaren. Onderkant met de naam Jan Koop Jan 76 ø35cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen o.a; 2x verzilverde servetringen, verzilverde maggie-houder, taartschep, koperen tabaksdoos, imaristijl bordje, sieradendoosje in de vorm van een hartje koper en tin Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen o.a; tegel met bloempot, 2 oude blikken, blikken spaarpotje, aardewerken schenkkannetje, oude koperen pepermolen, glazen dekseldoosje, vaasje, passer in etui Cond.: G

Koffiebrander
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren koffiebrander met draaihengsel. Begin 20e eeuw, mist 1 oortje. 31xø35cm.

Doos diversen
Resultaat: 15 EUR

Doos diversen met o.a; 1x oude koffiemolen gemerkt KTM, 2x tinnen borden met familiewapen, 5x grote tinnen lepels, 3x kleine tinnen lepels, 7x oude geijkte gewichten, tabaksdoos met paarden, 2x zakhor...

Messing kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Grote zware messing kaarsenkandelaar bestemd voor dikke kaars. Eind 20e eeuw 31,5xø14cm. Cond.: G

Paraplubak
Resultaat: 15 EUR

Oude paraplubak in de vorm van een biervat. Eikenhout met koperen banden en hengsels ca. 1900 46xø27cm. Cond.: G