Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendant Robert Forgers
Resultaat: 500 EUR

Twee werken Robbert Fortgens 1996 (geb. 1960 Amsterdam), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x43cm. Cond.: U

Cor Noltee, bloemstilleven
Startprijs 550 EUR

Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en aardewerk 70x60cm. Cond.: G

Chris Soer
Resultaat: 375 EUR

Chris Soer (Den Haag 1882 - 1961), olieverf op linnen, Katwijk 24x18cm.

P. Louwerse
Startprijs 550 EUR

Gesigneerd P. Louwerse, olieverf op linnen, melktijd 40x50cm. Cond.: U

A. van de Pol
Startprijs 550 EUR

Arend van de Pol (1886 - 1956 Utrecht), olieverf op linnen, herder met schapen 40x60cm. Cond.: G

A. van de Pol
Startprijs 550 EUR

Arend van de Pol (1886 - 1956 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met koeien 40x60cm. Cond.: G

Pieter de Regt, winterlandschap
Startprijs 600 EUR

Pieter de Regt (1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, winterlandschap met knotwilgen en ondergaande zon 60x90cm. Cond.: U

Mata Hari, begin 20e eeuw
Startprijs 600 EUR

Gesigneerd J.K., Balinese vrouw of Mata Hari begin 20e eeuw, olieverf op paneel 42x30cm. Cond.: G

Roosink
Startprijs 600 EUR

J. Roosink (Twente), olieverf op linnen, wilde zwijnen in de sneeuw 69x57cm. Cond.: G

Henk Schuring
Startprijs 600 EUR

Henk Schuring (Enschede 1928), olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G

18e-19e eeuw, edelman
Startprijs 635 EUR

Ongesigneerd portret van een edelman 18e-19e eeuws, olieverf op linnen 48x58cm. Cond.: G

I. Giszinger
Startprijs 650 EUR

Imre Giszinger (Oostenrijk 1895 - 1935), olieverf op paneel, stilleven met porselein 11x12,5cm. Cond.: G

P.H. Swyncop, Spaanse dame
Startprijs 650 EUR

Philippe Swyncop (1878 -1949 België), olieverf op linnen, mondaine dame 40x50cm. Cond.: U

Nico Vrielink, zeefdruk
Startprijs 675 EUR

Nico Vrielink, zeefdruk op papier, vrouwelijk portret, approve de artiste 50x70cm. Cond.: U

Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 700 EUR

Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren(W.J. Butner?), olieverf op linnen, Sint Nicolaas kerk en Schreierstoren
50x70cm. Cond.: U

Hans Härlander, havengezicht
Startprijs 700 EUR

Hans Härlander (1904 - 1974), olieverf op linnen, havengizcht 50x60cm. Cond.: G

B. Viegers
Resultaat: 575 EUR

Ben Viegers (1886 Den Haag - 1947 Nunspeet), olieverf op linnen, dorpsstraatje 30x40cm. Cond.: U

Ype Wenning
Resultaat: 750 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerderij met vrouwtje 50x60cm. Cond.: U

Schilderij, visser in boot
Startprijs 750 EUR

Chris Hammers (Andijk 1872 - 1965 Nijmegen), olieverf op linnen, landschap bij avond met vissers 47x70cm. Cond.: M

Harry Haerendel, gracht van Amsterdam
Resultaat: 925 EUR

Harry Haerendel (1886 - 1991 Duitsland), olieverf op linnen, gracht van Amsterdam (impressionistisch) 60x70cm. Cond.: U

Henry Schouten
Resultaat: 750 EUR

Henry Schouten (1857 -1927 Gent), olieverf op linnen, landschap met vee 60x46cm. Cond.: U

Jan. v. Vuuren
Resultaat: 800 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941), olieverf op linnen, boslaan 36x40cm. Cond.: U

Terrasgezicht
Startprijs 800 EUR

Otto C. Schuster (Duitsland 1924), olieverf op paneel, terras met figuren 24x30cm. Cond.: U

Naar Artz
Resultaat: 1.000 EUR

Gesigneerd Artz ca. 1900, olieverf op linnen, Larens interieur 72x102cm. Cond.: G