Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Japanse voorstelling
Resultaat: 70 EUR

Japanse prent, druk op papier 60x80cm. Cond.: U

Oude vrouw
Geen vanafprijs

Retour!

Schilderij
Resultaat: 10 EUR

Kopie naar Haagse school, drukwerk op linnen 12x12cm. Cond.: G

Ets
Startprijs 10 EUR

Antieke ets 18e eeuw met bijbelse voorstelling, Aaron brengt een offer (Levitien 9)12x9cm.

2 Schilderijen, kippen
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, tweeluik van kippen 21e eeuw 30,5x30,5cm. Cond.: U

Zeefdruk, Merel Schouwman
Resultaat: 15 EUR

Merel Schouman 96, zeefdruk op papier, Nr. 38/99 26x26cm. Cond.: U

J. Lorje, aquarel
Startprijs 15 EUR

Lorje 1991 (Enschede), aquarel op papier, stilleven met groentes 33x50cm. Cond.: U

Nijgh
Resultaat: 40 EUR

P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U

Toegeschreven v. de Burg
Resultaat: 30 EUR

Toegeschreven aan A. v.d. Burg, olieverf op paneel, dorpsgezicht met man en vrouw 42x32cm. Cond.: R

Tekening, naakt
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, naakte vrouw in de vorm van een boom, 20e eeuw, 18,5x31cm. Cond.: U

Schilderij met schepen
Resultaat: 20 EUR

Gesigneerd King (20e eeuw), olieverf op linnen, kust met schepen, 60x90cm. Cond.: U

W. Mienstra
Resultaat: 30 EUR

W. Mienstra, olieverf op linnen, boederij met figuren en appelbloesem 40x80cm. Cond.: G

Gravure, man met hond
Startprijs 20 EUR

Biedermeier staalgravure van een jager met hond 19e eeuw 14x20cm. Cond.: G

Litho, Jan Toorop
Resultaat: 18 EUR

Jan Toorop, litho op papier, Maria 23x29cm. Cond.: U

Piet Rackwitz, houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, moeder met kind
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 31x24cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsstraat 24x30cm. Cond.: U

2 Schilderijen, vogels
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd pendant, olieverf op paneel, kolibri en zangvogel 7x9cm. Cond.: G

C. Brandenburg, ets
Startprijs 20 EUR

Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, Amsterdam koepelkerk 31x12cm. Cond.: G

Litho, Patty Harpenau
Startprijs 20 EUR

Patty Harpenau, litho op papier, compositie 20x28cm. Cond.: U

Crawford
Startprijs 20 EUR

Eileen Crawford, 20e eeuw, aquarel op papier, "Altea", 17x23cm. Cond.: U

Litho
Startprijs 20 EUR

J. Gould en H.C. Richter ca. 1920, antieke lithografie in lijst, 2 papegaaien op een tak 29x39cm.

J. Lorje, zonnebloemen
Startprijs 20 EUR

Lorje (Enschede), pastel op papier, zonnebloemen op een vaas 56x39cm. Cond.: U

Aquarel H. Bonnhof
Startprijs 20 EUR

H. Bonnhof 2000, aquarel op papier, Engels dorpsgezicht met figuren 43x31cm. Cond.: G