Antieke ets 18e eeuw met bijbelse voorstelling, Aaron brengt een offer (Levitien 9)12x9cm.
Ongesigneerd, olieverf op paneel, tweeluik van kippen 21e eeuw 30,5x30,5cm. Cond.: U
Merel Schouman 96, zeefdruk op papier, Nr. 38/99 26x26cm. Cond.: U
Lorje 1991 (Enschede), aquarel op papier, stilleven met groentes 33x50cm. Cond.: U
P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U
Toegeschreven aan A. v.d. Burg, olieverf op paneel, dorpsgezicht met man en vrouw 42x32cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, naakte vrouw in de vorm van een boom, 20e eeuw, 18,5x31cm. Cond.: U
Gesigneerd King (20e eeuw), olieverf op linnen, kust met schepen, 60x90cm. Cond.: U
W. Mienstra, olieverf op linnen, boederij met figuren en appelbloesem 40x80cm. Cond.: G
Biedermeier staalgravure van een jager met hond 19e eeuw 14x20cm. Cond.: G
Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 31x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsstraat 24x30cm. Cond.: U
Ongesigneerd pendant, olieverf op paneel, kolibri en zangvogel 7x9cm. Cond.: G
Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, Amsterdam koepelkerk 31x12cm. Cond.: G
Patty Harpenau, litho op papier, compositie 20x28cm. Cond.: U
J. Gould en H.C. Richter ca. 1920, antieke lithografie in lijst, 2 papegaaien op een tak 29x39cm.
Lorje (Enschede), pastel op papier, zonnebloemen op een vaas 56x39cm. Cond.: U
H. Bonnhof 2000, aquarel op papier, Engels dorpsgezicht met figuren 43x31cm. Cond.: G