Dameshorloge gemerkt Festina Quartz Double eind 20e eeuw. Loopt goed, glas licht beschadigd
Zilveren zakhorloge met zilveren ketting 800/000 ca. 1900. Functionerend ø4,3cm. Cond.: G
Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer
Ring zilver 925/000 verguld met schakelmotief. 13.8 gr., 62 cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte ametist 10.8 gr., ø57 cm.
Herenring zilver 925/000 verguld, met een wapen afbeelding (leeuw)en mooi bewerkte zijkanten.12.4 gr., ø69 cm.
Ring zilver 925/000,verguld bezet met een zirkonia, 5.8 gr., ø63 cm.
Ring zilver 925/000,verguld,bezet met een blauwtopaas,ø62 cm.,3.7 gr.
Zegelring zilver 925/000 verguld, bezet met een lapis steen,6.8 gr.,ø 66cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld bezet met onyx en een diamantje,8.2 gr.,ø66 cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld, met een tijgeroog, 5.9 gr., ø 66cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte citrien, 9.9 gr., ø55 cm.