Zilveren ring 925/000 bezet met granaat en markasietjes, 8.9 gr. ø63 cm.
5 Delen djkoja zilveren sieraden (Azië) 20e eeuw 12x12cm. Cond.: G
Heren polshorloge jaren 60 met dag-, datum-, en secondenaanduiding. Merk: Lanco Zwitserland, type: Pacific Automatic. Vierkante zwaar vergulde kast (goudgemerkt). Goed werkend.
2 Dames polshorloges; 1x mechanisch, merk: Prisma goedlopend.. 1x in zilveren en gouden kast, opwindveer defect. ca. 1900, moet gereinigd worden
Naald RG 585/000 met 2 saffieren antiekgeslepen in goede kleur,2 Orientparels 2mm.,8 kleine orientparels,L.63mm.,1.8 gr.
Massief zilveren gourmetschakel armband,31.8 gr.L. 21 cm.
Zilveren Jugendstil armband ingelegd met barnsteen 20-er jaren 925/000 Cond.: G