Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ketting
Startprijs 50 EUR

Mooie zware vergulde choker bezet met gekleurde stenen en zirkonia's.117 gr.

Granaat broche
Startprijs 60 EUR

Broche zilver 800/000 verguld bezet met donkere Boheemse granaten,L.35 mm.,8.8 gr.

Akoya parel ketting
Startprijs 60 EUR

Akoya parel ketting,bolslot GG 585/000, L.44cm.

Oorhaken tahiti parel
Resultaat: 60 EUR

Oorhaken GG 585/000 met tahiti parel

Akoya parel ketting
Startprijs 60 EUR

Akoya parel ketting,bolslot GG 585/000,L.44cm.

Oorhaken tahitiparel
Resultaat: 60 EUR

Oorhaken GG 585/000 met tahitiparel

Parelsnoerketting
Startprijs 60 EUR

Ketting met roze parels en gg.bolletjes

2 Zakhorloges met ketting
Startprijs 70 EUR

2 Zakhorloges met ketting. 1x Zilveren horloge met ketting, achterkant gegraveerd met 2 paarden. 1x Zilverkleurig zakhorloge, achterkant geëtst, mist het glas Cond.: R

Zilveren ketting
Startprijs 70 EUR

Mooie zilveren choker met een matzilveren tussenstuk waarop 3 vergulde stukjes.55 gr.

Sieraden proefstukken
Resultaat: 70 EUR

Sieraden waarschijnlijk proefstukken voor studie,113 gr.

5 Diverse armbanden
Startprijs 70 EUR

5 Diverse armbanden 112 gr.

Zilveren zakhorloge ca. 1880
Startprijs 70 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1880 Salmo Brothers, ankergang,secondenwijzer,sleutelopwinding, sleutel ontbreekt

Zilveren zakhorloge ca. 1880
Startprijs 70 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1880,Langdon Davies, sleutelopwinding, ankergang.secondenwijzer. sleutel ontbreekt

Zilveren zakhorloge ca. 1880
Resultaat: 60 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1880, snek, ankergang secondenwijzer,sleutel ontbreekt

Medaillon
Resultaat: 80 EUR

Medaillon met opengewerkte voorkant, 3cm.10gr.

Robijn
Startprijs 80 EUR

Ovale robijn 0.90ct.,intensief rood zeer goede kleur,zeer kleine inslijpsels.

6 Saffieren
Startprijs 80 EUR

6 Saffieren zeer fijne kwaliteit en kleur, 3.55 ct.

Zilveren schuif met diamant
Startprijs 80 EUR

Zilveren schuif 19e eeuw, bezet met diamant,8.1 gr.

Zilveren zakhorloge ca. 1875
Resultaat: 65 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1875 ,J.B. Yabsley London, snek. sleutel ontbreekt

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880
Resultaat: 80 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880 ,H. Samuel, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt

Engels zilveren zakhorloge
Startprijs 80 EUR

Engels zilveren zakhorloge ca. 1860, ankergang, sec. wijzer ontbreekt. Incl sleutel,Parsons & Son Bristol

Zilveren damespolshorloge
Startprijs 80 EUR

Zilveren damespolshorloge versierd met steentjes (markesietjes) van het merk H.F. Japan ca. 1970 20cm.

Ring parel
Startprijs 90 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een parel en zirkonia.Ø 61.

5 Diverse colliers
Startprijs 90 EUR

5 Diverse colliers,159 gr.