Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
P.D. v.d. Bergh, Hollands havengezicht 1013
P.D. v.d. Bergh, Hollands havengezicht

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht 1146
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
4x Landkaarten 1180
4x Landkaarten

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Keith Haring, Figuren voorstelling 1208
Keith Haring, Figuren voorstelling

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
H. Schouten, Paarden bij drenkplaats 1368
H. Schouten, Paarden bij drenkplaats

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Bouwput Den Haag 1018
Fedor van Kregten, Bouwput Den Haag

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Koeien 1046
C. Verschuur, Koeien

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J.F. Bouchor, Les peotles de Chioggia 1154
J.F. Bouchor, Les peotles de Chioggia

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Willem Heinecke, Gezicht op Leuvenhaven 1201
Willem Heinecke, Gezicht op Leuvenhaven

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Willem Steelink, Herder met zijn schapen in landschap 1272
Willem Steelink, Herder met zijn schapen in landschap

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
A.M. Gorter, Landschap met korenschoven en berkenboom 1010
A.M. Gorter, Landschap met korenschoven en berkenboom

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
P.J.A. Wagemans, Bloemenmarkt Amsterdam 1016
P.J.A. Wagemans, Bloemenmarkt Amsterdam

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Hollandse boerderij met boerin en geit bij avond 1023
A.J. Zwart, Hollandse boerderij met boerin en geit bij avond

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Schapen 1045
C. Verschuur, Schapen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ton Schulten, Zomer 1999 1066
Ton Schulten, Zomer 1999

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Otto Kirchner, Wijnkelder met monniken bij kaarslicht 1078
Otto Kirchner, Wijnkelder met monniken bij kaarslicht

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Naakte dame op bed 1131
Roy Lichtenstein, Naakte dame op bed

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Naakte dame met telefoon 1211
Roy Lichtenstein, Naakte dame met telefoon

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Soren Christian Bjulf.gesign., Vismarkt 1219
Soren Christian Bjulf.gesign., Vismarkt

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Naakte dames in interieur 1120
Roy Lichtenstein, Naakte dames in interieur

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
W.J. Alberts, Poldergezicht met koeien 1067
W.J. Alberts, Poldergezicht met koeien

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Evert Moll, Hollands havengezicht 1058
Evert Moll, Hollands havengezicht

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Platbodems Spakenburg 1081
Onduidelijk gesigneerd, Platbodems Spakenburg

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chris van Dijk, Meisje op strand 1106
Chris van Dijk, Meisje op strand

Resultaat:

350 EUR