Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie Japanse dekselkommen Ø 11 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen met deksels. Goud decor + bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 8,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Japanse schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Japanse porseleinen Edo schotel. Met landschap decor. Haarlijn in glazuurlaag. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse Yixin vaas, H 34 cm.
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie keer 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Afmeting: 4,5 - 9 cm. In goede staat.

Vier Chinese Imari schotels
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: één grote 19e eeuwse kom, haarscheur. En twee 18e eeuwse koppen + één schotel, beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Japans Kutani (5x)
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: vier pijpvazen + hangbloempot. Met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.

Japanse Kutani pot, H 30 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Japans porseleinen Kutani dekselpot met figuren/coulissen decor. Achtkantig. Met bodemmerk. Chips onderrand deksel. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees celadon bord Ø 25 cm.
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Twee Kutani knobbelvazen, H 19 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Kutani knobbelvazen met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Vijf delen Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...

Vier delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: drie schotels, divers, één beschadigd. Eén Satsuma trekpot met bodemmerk, tuit beschadigd. Afmeting: 6 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee oude Japanse houtsnedes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Geisha + zeegezicht. (1) + verso Hiroshighe Ando 1797 - 1858. (2) + verso Harundsu Suzuki. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans porselein (8x)
Resultaat: 50 EUR

Acht delen antiek Japans porselein. Onder andere; diverse rijstwijn kopjes, Imari schaal, Satsuma boeddha. Drie kopjes chip. Afmeting: 4,5 - 33 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose Kantonees bord Ø 24,8 cm.
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose Kantonees bord met figuren/floraal/dieren en goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 24,8 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf antieke Chinese deksels
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen deksels. Divers. Afmeting: Ø 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur en bodemmerk. Balustervorm. Afmeting: H 26 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Japans Kutani porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani borden Ø 30,7 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen schotels met pauw decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.

Zes delen Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Twee Satsuma figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.

Japanse Imari lamp, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.