Kapitale Japans Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met rode draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Yongzheng theepot met Familie Rose floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: 17 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Twee prachtige Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dubbele brushpot met landschap/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,6 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen ghendi met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Geribbelde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Lot oude Chinese muntstukken. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 2,2 - 4 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen bord met perkamentrol landschap. Familie Verte. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose cups. Floraal decor. Drie kopjes minimale chips. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met figuren/olifant decor. Randschade. Afmeting: H 22 x Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood glazuur. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen kraagvaas met figuren/landschappen/pauw decor. Circa 1880. Vaas is gelijmd. Bakfout/baknaad in het midden. Afmeting: H 92 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/tuin decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Chips + haarscheuren, tevens deksel vast gelijmd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Japans/Chinees porseleinen Familie Verte bord met gaai in boom/goud decor. Plus tekst verso. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met waterlandschap decor. Ongemerkt. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen trekpot op Christofle plated comfoor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met deksel. Rondom figuren/goud decor. 18e Eeuw. Scherf ingelijmd. Deksel gaaf. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijke staat.