Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Mannelijk naakt
Resultaat: 4.500 EUR

Zeer groot bronzen figuur. Mannelijk naakt. Gesigneerd A. Rodin (naar). Afmeting: H 104 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko
Resultaat: 2.500 EUR

Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard met jockey
Resultaat: 1.650 EUR

Groot bronzen figuur. Paard met jockey. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 66 x 71 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, IJsberen
Resultaat: 1.500 EUR

Bronzen beeld. IJsberen. Art Deco. Circa 1920. Ongesigneerd. Maker (?) Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Dame op ezel
Resultaat: 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Fluit spelende dame op ezel. Getiteld: En Ballade. Door Antoinne Bofill. 1875 - 1939. Afmeting: 39 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Franse damesbuste, 1900
Resultaat: 750 EUR

Grote antieke Franse damesbuste van terracotta. Bronskleurig gepatineerd. Circa 1900. Jugendstil. George Comhuy R & Cie. Paris. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Antiek Japans bronzen figuur, H 39 cm.
Resultaat: 600 EUR

Antiek Japans bronzen figuur. Meisje met boek. Gesigneerd op bodemplaat (Meiji). Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Twee vergulde Fransen figuren
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Franse figuren met bisquit porselein. Compositie metaal. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.

19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Spaanse Madonna, H 41 cm.
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Madonna. Religieus. Met rest polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antiek Art Deco beeld
Resultaat: 300 EUR

Antiek Art Deco beeld op marmeren basement. Gesigneerd. v.d. Voorde + gietstempel Parijs. Circa 1920. Man met hoepel en hond. Afmeting: 32 x 51 x 11 cm. In goede staat.

Antiek figuur, Amazone vecht tegen leeuw
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek figuur op houten geëboniseerd basement. Amazone vecht tegen leeuw. Afmeting: 48 x 46 x 23,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Truus Menger + boekjes
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur door Truus Menger op natuurstenen basement . 1923 - 2016. Tevens boeken van Truus Menger. Moeder met kind + Teddybeer. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 43 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Grote antieke lamp, H 107 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke terracotta lamp met negroïde draagster. Samoa + monogram. Circa 1880. Eén arm gerestaureerd. Enkele chip. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen pelikaan
Resultaat: 235 EUR

Grote bronzen pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Anna ten Drieën
Resultaat: 225 EUR

Antieke bronzen Anna ten Drieën. Sint - Annatrits. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Grote bronzen olifant
Resultaat: 225 EUR

Grote bronzen olifant op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Twee bronzen beelden, Jockeys te paard
Resultaat: 225 EUR

Twee bronzen jockeys te paard op marmeren basement. Met gietstempel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 8 x 29 cm. In goede staat.

18e Eeuws Heilig figuur, H 88 cm.
Resultaat: 200 EUR

Groot 18e eeuws gepolychromeerde Heilig figuur. Spanje. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Soldaat
Resultaat: 190 EUR

Bronzen figuur. Gesigneerd Fisher. 21e Eeuw. Duitse soldaat, op zwart marmeren basement. Afmeting: 20 x 16,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Bronzen Quan Yin op lotus bloem, H 43,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Oude Chinese bronzen quan yin op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Naakte vrouw op marmeren basement. Erotica. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame met hoed
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur. Dame in jurk met hoed op. Groen gepatineerd. Circa 1930 - 1960. Geen signatuur. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.