Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam Amsterdams staand horloge
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...

Kapitale Charles Dix pendule, 1820-1830
Resultaat: 1.800 EUR

Bijzonder grote kapitale Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein, helm, lauwerkrans en bazuinen. Circa 1820 - 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62,5 x 4...

Antiek A'dams staand horloge, H 250 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Antiek Amsterdams staand horloge. Notenhout. Gesigneerd Adriaan Baghijn Amsterdam. 18e Eeuw. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Weekloper, kwartier-slag op twee bellen, maanstand + seconden. Met 18...

Duitse Flöten Uhr, 1840
Resultaat: 1.700 EUR

Duitse staande biedermeier Flöten Uhr met zeven melodieën. Circa 1840. Vervaardigd voor de Engelse markt. Met originele grote Engelse wijzerplaat + bracket uurwerk. Deels gerestaureerd, veel losse ond...

Friese staartklok, 1800
Resultaat: 1.700 EUR

Grote Friese dubbelkapper burgermeester staartklok met mechaniek. Circa 1800. Louis Seize. Musicerend gezelschap, armen bewegen op strijkinstrumenten. Afmeting: 168 cm. In goede staat.

Antieke Weense pendule, 1800
Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Weense pendule met jacquemart. Automaat. Molen en waterval bewegen. Halfuur-slag op bel. Touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 1.200 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen empire pendule met amor achter tralies. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 39 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse Franse reiswekker
Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuwse Franse spillegang reiswekker met slagwerk op bel (officiersklok). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antieke Franse vuurtoren pendule, 1900
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke Franse vuurtoren pendule van messing. Circa 1900. Achtdaags enchappement uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Franse jugendstil pendule, 1900
Resultaat: 900 EUR

Franse jugendstil pendule. Circa 1900. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. J. Flora of J. Jlora (?). Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Grote Franse tafel-Cartelklok, H 61 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.

Franse Louis Seize pendule, 1800
Resultaat: 750 EUR

Franse bronzen Louis Seize astrologie pendule. Plated + verguld. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Franse parelmoer Vorderzappler, H 10 cm.
Resultaat: 700 EUR

Franse, met parelmoer belijmde Vorderzappler. In kasteel vorm. Uit Parijs. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Antieke Diecast tafelklok, H 27 cm.
Resultaat: 550 EUR

Antieke Diecast tafelklok met automaat. Vrouw met honden. Tongen van honden bewegen. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie, H 220 cm.
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie polychromie, door William Foundain London. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op bel + seconden aanwijzing. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule, 1830
Resultaat: 500 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met oriëntaalse dame met vogel. Circa 1830. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Bijbehorende kaarskandelaren worden ook aangeboden!!...

Christiaan Huygens A'damse staartklok
Resultaat: 500 EUR

Christiaan Huygens Amsterdamse staartklok met speelwerk op twaalf gongspiralen. Drie melodieën, kwartierslag, maanstand, maand/datum/dag aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede...

Antieke Franse pendule. 1820
Resultaat: 500 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met engel en lyra. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Franse miniatuur pendule, 1820
Resultaat: 500 EUR

Franse vuurvergulde bronzen empire mini-pendule met spillegang uurwerk. Roodkapje en de wolf. Eén wijzer mist. Uurwerk niet getest. Afmeting: 22 x 16 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Franse tandheugelklok, 1880
Resultaat: 450 EUR

Antieke Franse tandheugelklok van messing met emaille cartouches en zwart marmeren sokkel. Eén wijzer mist. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: H 27 cm.

18e Eeuwse Franse boulle klok
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse gesigneerde Franse boulle klok. Uurwerk Bertrand Paris. Omgebouwd naar ankergang. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 425 EUR

Antieke Franse pendule met vergulde bronzen versieringen. Planchon a Paris. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + veerslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Franse parelmoer Vorderzappler, H 12 cm.
Resultaat: 400 EUR

Franse parelmoer belijmde Vorderzappler in citadel vorm. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Jaeger LeCoultre tafelbarometer
Resultaat: 375 EUR

Jaeger LeCoultre tafelbarometer. Verguld messing. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.