Twee grote Chinese cloisonné vazen met landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met feniks decor + bodemmerk. Craquelé. Afmeting: 8,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Lot (10x) 18e Eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: negen borden + vleesschotel. Beschadigd. Afmeting: 22 - 28 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen schenkkan met craquelé glazuur. Tang-stijl. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.