Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
334 Resultaten
Kavel: 2172

Verzamelalbum met 31 diverse munten

Resultaat: 550 EUR

Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren naslagwerk Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 2162

Tien antieke tegels

Resultaat: 550 EUR

Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2026

Smeedijzeren waag

Resultaat: 120 EUR

16e - 17e Eeuwse smeedijzeren gesigneerde grote evenaar waag met gotische graveringen. Signatuur Chr. Roth. Afmeting: 50 x 100 x 11 cm. In goede originele staat.


Kavel: 2227

Twee mahoniehouten dennenappels, H 38 cm.

Resultaat: 200 EUR

Twee grote mahoniehouten dennenappels op voet. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2158

Vijf antieke tinnen klepkannen

Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2157

Vijf antieke tinnen klepkannen

Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Bodemmerken. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 2236

Twee glas-in-lood raamhangers

Resultaat: 180 EUR

Twee grote glas-in-lood vensters met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 88 x B 52 cm. + H 93 x B 62 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Antieke tinnen Jan Steen kan, H 19,5 cm.

Resultaat: 250 EUR

Antieke tinnen Jan Steen kan. Mogelijk 17e of 18e eeuw. Bodemmerk. Gaatje zijkant. Oxidatie. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2210

Antieke kolenkit, 1900

Resultaat: 60 EUR

Mooie antieke eikenhouten kolenkit met messing beslag en snijwerk (hert). Circa 1900. Afmeting: 47 x 45 x 37 cm. In goede staat.


Kavel: 2209

Kleine haardplaat + 2 wafelijzers

Resultaat: 80 EUR

Kleine 17e eeuwse haardplaat + twee wafelijzers. Afmeting: 58 - 80 cm. In goede staat.


Kavel: 2164

Antieke staande bronzen lamp

Resultaat: 325 EUR

Grote antieke vergulde bronzen staande lamp door Van der Straeten Georges. 1856 - 1928. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.


Kavel: 2028

Lot bronzen gietmallen (23 st.)

Resultaat: 170 EUR

Lot van 23 stuks 19e eeuwse bronzen gietmallen voor kandelaren of klok ornamenten. Divers. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Grote hang/biljartlamp in Tiffany-stijl

Resultaat: 190 EUR

Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hang- of biljartlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 120 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2295

Twee Chinese wierookbranders

Resultaat: 225 EUR

Twee grote Chinese bronzen wierookbranders met draken en foo-honden. Met bodemmerk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2273

Petroleumlamp, 1880

Resultaat: 70 EUR

Antieke opaline glazen olielamp. Handbeschilderd. Floraal/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.


Kavel: 2259

Paerdemes

Resultaat: 140 EUR

Antiek paerdemes met houten greep voorzien van snijwerk met paarden. 32 cm. In goede staat


Kavel: 2258

Lot sieraden (bodemvondsten)

Resultaat: 50 EUR

Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...


Kavel: 2248

Lot bontjassen etc. (5x)

Resultaat: 140 EUR

Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.


Kavel: 2244

Lot divers (4x)

Resultaat: 110 EUR

Vier delen divers. 20e Eeuw. Bestaande uit: (1) Schwarzwalder beer met zalm. (2) Indonesische teakhouten dekseldoos met paradijsvogel. (3) Lederen paard. (4) Mahoniehouten standaard. Afmeting: 25 - 45...


Kavel: 2225

Italiaanse Venetiaanse hanglamp

Resultaat: 100 EUR

Italiaanse Venetiaanse Murano glazen hanglamp. Vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x Ø 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2004

Antieke Zwitserse speeldoos

Resultaat: 200 EUR

Kleine antieke Zwitserse cilinder speeldoos. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 22 cm. In zeer goede werkende staat.


Kavel: 2325

Twee aardewerken lampen

Resultaat: 25 EUR

Twee lampen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Wedgwood + porselein, floraal. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.


Kavel: 2321

Drie bronzen sluitgewichten

Resultaat: 60 EUR

Drie bronzen sluitgewichten. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.


Kavel: 2319

Vier antieke dien/onderzet bladen

Resultaat: 50 EUR

Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.