Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
250 Resultaten
Kavel: 4240

Chesterfield voetenbank

Resultaat: 190 EUR

Engelse Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4097

Armleunstoel met leder

Resultaat: 200 EUR

Notenhouten armleunstoel met bruin leder. Empire-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 77 x 67 cm. In goede staat.


Kavel: 4212

Franse vitrine

Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...


Kavel: 4083

Antieke vitrinekast

Resultaat: 225 EUR

Kleine antieke Hollandse vitrinekast van eiken. Barok. 19e Eeuw. Afmeting: 188 x 120 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 4245

Kabinet

Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Hollands kabinet in bierverf. Ongerestaureerd met origineel bronzen beslag, geheel eiken met noten gefineerd. Afmeting: 240 x 175 x 60 cm. In matige staat.


Kavel: 4151

Antieke spiegel, H 205 x B 24 cm.

Resultaat: 130 EUR

Zeer smalle antieke vergulde houten spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 205 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 4036

Boekenmolen

Resultaat: 170 EUR

Twee-delige mahoniehouten boekenmolen. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 50 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4023

Antieke bureaustoel, 1900

Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten draaibare bureaustoel met lederen zitting. Circa 1900. Afmeting: 85 x 65 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4185

Notenhouten dressoir

Resultaat: 250 EUR

Groot notenhouten 50er-jaren dressoir. Vier lades + twee deuren. Afmeting: 220 x 85 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4182

Kersenhouten boekenkast

Resultaat: 190 EUR

Kersenhouten boekenkast met verstelbare schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 201 x 130 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 4181

Hollandse commode

Resultaat: 90 EUR

Kleine Hollandse notenhouten commode met klauwpoten. Barok stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 60 x 62 x 39 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4167

Italiaanse design bank

Resultaat: 900 EUR

Grote Italiaanse vier-zits zwart lederen designbank. Afmeting: 70 x 76 x 260 cm. In goede staat.


Kavel: 4165

Breistoel, 1860

Resultaat: 160 EUR

Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 4133

3x Lederen stoel

Resultaat: 325 EUR

Drie lederen stoelen met chroom. Vintage. Waarschijnlijk Gispen. Afmeting: 83 x 60 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4100

Antieke bloementafel, 1910

Resultaat: 70 EUR

Antieke Jugendstil bloementafel van hout. Gepolychromeerd, groen/goud. Circa 1910. Afmeting: 85 x 26 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 4053

Antieke theetafel, 1900

Resultaat: 150 EUR

Antieke wortelnoten theetafel met lade en klauwpoten. Circa 1900. Holland. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In goede staat.


Kavel: 4035

Eiken 4-laden commode, 1820

Resultaat: 225 EUR

Hollandse eikenhouten empire 4-laden commode met volle geëboniseerde zuilen en messing kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 93 x 94 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 4012

Italiaanse kast met intarsia

Resultaat: 375 EUR

Grote Italiaanse notenhouten kast met florale intarsia en snijwerk. Barok-stijl. Met twee lades, zes deuren en twee facet geslepen glazen deuren. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 21...


Kavel: 4249

Jaren 60 design boekenkast

Resultaat: 500 EUR

Hardhouten jaren 60 design uitneembare boekenkast met schrijfgedeelte en diverse legplanken. 187x35x290cm. In goede staat


Kavel: 4247

Wortelnoten commode

Resultaat: 50 EUR

Hollandse orgelgebogen commode met twee lades en klauwpoten. Wortelnoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 65 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4234

18e Eeuws secretaire, 1760

Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4205

Antiek damesbureau, 1900

Resultaat: 250 EUR

Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Kavel: 4200

Italiaanse commode

Resultaat: 60 EUR

Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 4193

Eiken Henri Deux tafel

Resultaat: 100 EUR

Eiken uittrekbare tafel met opgedraaide poten. Circa 1880. Afmeting: H 75 x L 125 x B 113 cm. In goede staat.