Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met afbeelding van Chinese Europeanen. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse fayence lampenvoet met chinoiserie/goud decor. Op houten basement. Chip. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Vier figuren van keramiek. Gesigneerd Holland, Onder andere plateel. (1) figuur met kind, A.B.T.R. de eendracht. (2) Danseres, Koninklijke plateel, gelijmd. (3) Dame, hoofd gelijmd. (4) Figuur, memper...
Groot lot diverse antieke tegels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Italiaans 90-er jaren keramieken paard met vrouw. Wit/goud kleur. Afmeting: 75 x 75 x 25 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse jaren-90-stijl keramieken hocker met goud decor. Liggende kameel. Afmeting: 49 x 67 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen kaarskandelaren. Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Porseleinen schaal met zwiebelmuster-decor, Köppelsdorf, met witmetalen beugel. 20e eeuw. ø 25 cm. In goede staat
Gesigneerde antieke porseleinen plaquette. Amor + Psyche. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen borden. 19e Eeuw. Onder andere één keer Marcolini/floraal. Afmeting: Ø 19 - 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Meissen porseleinen schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen theekan met florale beschildering. 1817 - 1824. Geen deksel. Enkele chips. Afmeting: 21 cm.
Twee antieke Duitse porseleinen borden. 1x Meissen + 1x KPM. Handgeschilderd. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen borden. Floraal/goud. 19e - 20e Eeuw. Eén bodemrand schade. Afmeting: Ø 19,8 - 22 cm. In goede staat.
Vijf Duitse Meissen porseleinen vazen. Bloemen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen vazen. Trompetvorm. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met Chinees, floraal decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Meissen Böttcher porseleinen beker met hermelijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Twee delen antiek keramiek. (1) Jugendstil majolica vaas, gemerkt J.S. 848, circa 1900, chips voet. (2) Koekjestrommel, gemerkt, Engeland, circa 1900. Afmeting: 21 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig 18e - 19e eeuws Delfts polychrome kaststel. Gemerkt De Klaauw. Floraal/papegaai decor. Afmeting: H 23 - 34 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.