Vijf antieke fayence schotels. Divers. Onder andere; Delft + Frankrijk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Willem + Mary? Enkele beschadigingen. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Delftse porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Hals + bovenkant restauratie. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Delfts fayence kaststel. 18e - 19e Eeuw. Floraal/vogel decor. Met bodemmerk L.F. Beschadigd. Afmeting: H 26 - 32 cm. In redelijke staat.
Antiek Royal Sphinx Boch Delfts kaststel. Circa 1900. Afmeting: H 29 - 25 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen Royal Bonn wandschotel. Jugendstil. In de stijl van Colenbrander. Circa 1910. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Vijf tegels. 60er-Jaren. Onder andere; 4-Pas tableau, figuren Semi Gress Italië + grote Duitse strijdwagen geglazuurde tegel, circa 1960. Afmeting: 20 - 59 cm. Minimale chips. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence plooischotel met pauw decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm.In goede staat.
Grote antieke Delftse polychrome schotel met bloempot decor. Gemerkt 'de Bijl'. Circa 1900. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 2-pas tegeltableau. Bijbelse voorstelling. Met neogotische notenhouten lijst. Gerestaureerd. Afmeting: H 22 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
36x Polychrome Hollandse 4-pas tegels. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Vogel decor. Afmeting: 13 x13 cm. Beschadigd. In redelijke staat.
19e Eeuws Hollands mangaan-kleurig 6-pas tegeltableau met platbodem decor. Beschadigd. Afmeting: H 49 x B 26 cm. In matige staat.
Circa 80 stuks diverse antieke witte wandtegels (witjes). Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigd. In redelijk/goede staat.
Lot van 18 stuks antieke mangaan-kleurige tegels. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 18 stuks Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijftien stuks antieke Hollandse mangaan-kleurige tegels met bloemvaas decor. Circa 1900. Kleine beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Dertien stuks Hollandse ingelijste tegels. Bloemen, vogels, schepen decor. 18e - 19e - 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke historisme majolica jardiniere met kariatiden. Circa 1900. Restauraties. Afmeting: 39 x 37 x 14 cm. In redelijke staat.
Antieke Royal Dux porseleinen spiegel. Jugendstil. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.
Zes antiek porseleinen schalen/dienblad. Onder andere; Duitsland, Frankrijk. Circa 1900 - 1950. Bodemmerken. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.