Negen Duitse porseleinen figuren. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Duitse Thüringen porseleinen figurengroep met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Drie Duitse aardewerk/porseleinen vogels. 20e Eeuw. (1) Gerold Bavaria, Vlaamse gaai, porselein. (2) Keramieken auerhaan, circa 1930. (3) Twee vogels op tak, chip staart. Afmeting: 14 - 17 cm. In rede...
Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude porseleinen figuren. Duitsland. 20e Eeuw. (1) Vrouw met karaf en lam. (2) Man met fles en beker, hand gelijmd. Gemerkt N met kroon daarboven. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. (1) Meissen dekselvaas met Chinees decor, tweede helft 20e eeuw, haarlijn hals. (2) Dresden aap, beschadigd. (3) Gerold Bavaria figurengroep met vogelkooi, goed. ...
Twee grote antieke porseleinen figuren. Tsjechië. Circa 1900. Onduidelijk gestempeld. Mogelijk Royal Dux. Herder + herderin. Twee oudere restauraties armen. Afmeting: H 48 cm. In redelijke staat.
Groot antiek porseleinen figuur. Dame te paard. Zwaard afgebroken. Circa 1900. Chips basement. Genummerd. Royal Dux-stijl. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen Duitse Sitzendorf inktpot met drie putti's en rozen decor. Deksel mist. Circa 1920. Afmeting: 15 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Duitse Rudolstadt porseleinen dekselvaas met draken/floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
Duits Meissen porseleinen deelservies. Tweede helft 20e eeuw. Decor met blauwe bloemen. Bestaande uit: theekan (deksel binnenrand restauratie), suikerpot (goed), 2x kop en schotels (goed), dekseldoos ...
Antieke ovale porseleinen plaquette. Circa 1880. Verso Firenze, Italië. Portret. Restauratie in de achtergrond. Afmeting: H 34 x B 16 cm. In redelijke staat.
Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Twee delen porselein. (1) Herend dekseldoos, floraal/goud decor, chip roos. (2) Limoges dekseldoos in eivorm, floraal/goud decor, goed. Afmeting: 11 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delige majolica vazenset met opgewerkte bloemen. Jugendstil-stijl. Nummers. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 35 cm. In goede staat.
Lot van 39 stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige landschap in cirkel tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Lot van 60 stuks Hollandse witte wandtegels, zogenaamde witjes. Enkele minimale beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 28 stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige landschapstegels. Afmeting: 13 x 13cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Lot van 18 stuks Hollandse 18e + 19e eeuwse mangaan-kleurige landschaps tegels. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeven stuks 17e eeuwse Hollandse fayence tegels met bloemen decor. Maker van Oort Amsterdam. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Lot van 40 stuks blauw-witte griemel tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.