Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten, met rood/groen glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse blauw-witte Imari porseleinen sierschotels. Vissen/figuren decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 29 - Ø 37 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Betreft vier schotels + drie kopjes. Eén schotel, chip. Twee kopjes, één chip. Drie schotels, goed. Eén kopje, goed. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari. Eén kop + schotel, goed. Rest haarlijn en/of chips. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vijf schotels met landschap decor, 19e eeuw. Vijf kopjes met tuin decor, 19e eeuw. Twee kopjes 18e eeuw. Twee schotels 18e - 19e eeuw. Eén losse ...
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal/draak/feniks decor. Met bodemmerk. Op houten console. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen chocolade-kan met figuren/bloemen/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 33 cm. In redelijke staat.
Grote antieke zes-kantige Japanse Satsuma vaas met gedetailleerde figuren in landschap decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke Chinese/Japanse bronzen cloisonné wierookbrander met foo-hond. 19e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met berglandschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne chocolade koppen. Floraal + geglazuurd. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese + Japanse kom. (1) Queng Lung, floraal decor, lichte randschade. (2) Japanse drakenkom met feniksen en karaktertekens, goed. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met deksel. Rondom figuren/goud decor. 18e Eeuw. Scherf ingelijmd. Deksel gaaf. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in bamboe landschap decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. (1) Drakenbord met bodemmerk. (2) 17e - 18e Eeuws bord, floraal, gelijmd. Afmeting: Ø 21 -22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. 18e Eeuw. Afmeting: 5 - 10,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met druivenranken decor + zes tekens bodemmerken. Bakfout bodem onderrand. Eén minimale schilfer. Afmeting: H 5 x Ø 17 cm.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.