Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hartmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 100 EUR

Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Henk Munnik, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Henk Munnik. 1912 - 1997. Stilleven met zonnebloem en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Haltmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 100 EUR

Hartmut Eing, 1992. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x 15 cm. In goede staat.

Hartmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 100 EUR

Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasievoorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Willgredt Stilleven met Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Willgredt, 1926. Stilleven met Chinees porselein en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 79 cm. In goede staat.

Drie antieke tekeningen
Startprijs 80 EUR

Drie antieke tekeningen. 18e - 19e Eeuw. (1) No. 6, Een Juffers kopje. (2) Man met luit (3) Man met tabakspijp. Op papier. Afmeting: 10,5 - 20 cm. In goede staat.

Vier antieke Engelse prenten
Startprijs 120 EUR

Vier antieke Engelse prenten in mahoniehouten lijsten met band-intarsia. Circa 1900. Vochtplekken. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Ger Meinema, Abstract landschap
Resultaat: 50 EUR

Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.

Ger Meinema, Opwinding in de slaapkamer
Startprijs 350 EUR

Ger Meinema. 193 9 -. Opwinding in de slaapkamer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 92 x B 68 cm. In goede staat.

Francine Schrikkema, Expressionistisch
Startprijs 200 EUR

Francine Schrikkelma, 2002. Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

Corneille, Unique
Resultaat: 100 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Titel: Unique. Nr. 42/250. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bijbelse figuren met Jezus
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Bijbelse figuren met Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Eugene van Mierlo, Vaas met witte rozen
Startprijs 250 EUR

Eugene van Mierlo. 1880 - 1972. Vaas met witte rozen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 72 x B 84 cm. In goede staat.

G.J. Sijthoff, Boerenvrouw bij haardplaats
Resultaat: 50 EUR

G.J. Sijthoff. 1867 - 1949. Boerenvrouw bij haardplaats. Restauratie. Afmeting: H 43 x B 35 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Meisje met bloemenmand
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met bloemenmand. Krassen op paneel. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In matige staat.

Edmond Ceria, Rivier de Seine in Parijs
Startprijs 350 EUR

Edmond Ceria. 1884 - 1955. Rivier de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Chiel Vluggen, Figuur bij stoelen
Startprijs 120 EUR

Chiel Vluggen, 1996. 1948 - . Figuur bij stoelen. Gouache op papier. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.

J.C. v.d. Heijden, Poldergezicht met boerderij en boer
Startprijs 100 EUR

J.C. v.d. Heijden. 1928 - 2012. Poldergezicht met boerderij en boer. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 120 EUR

H. Bogman Jr. 1890 - 1975. Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 28 cm. In goede staat.

Angelina Richard, Zwitsers bergdorp met figuren
Resultaat: 80 EUR

Angelina Richard. Circa 1900. Zwitsers bergdorp met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht met markt en figuren
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stadsgezicht met markt en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Delftshaven Rotterdam
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

v.d. Berg, Zandweg
Startprijs 130 EUR

v.d. Berg. Met originele aankoopnota. Zandweg Holmeresweg Hengelo. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

7x P. de Mare, Gravures
Startprijs 150 EUR

Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.