Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden hanger met granaat 562
Gouden hanger met granaat

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gouden ring Zeeuwse knop 629
Gouden ring Zeeuwse knop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot zakhorloges 840
Lot zakhorloges

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gouden ring met amethist 560
Gouden ring met amethist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Horlogeketting met goud 620
Horlogeketting met goud

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pandora armband 639
Pandora armband

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Witgouden ring met zirkonia's 681
Witgouden ring met zirkonia's

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pandora armband 694
Pandora armband

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden oorstekers opaal mozaiek 721
Gouden oorstekers opaal mozaiek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Witgouden ring met parel 530
Witgouden ring met parel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Broche/hanger met agaat en parel 627
Broche/hanger met agaat en parel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Granaat oorknoppen 654
Granaat oorknoppen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Collier van carneool met gouden slot 667
Collier van carneool met gouden slot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren broche, Hulsblad met bloedkoraal 724
Zilveren broche, Hulsblad met bloedkoraal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden vlinderhanger 763
Gouden vlinderhanger

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Paar oorringen met zirconia 767
4 Paar oorringen met zirconia

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Witgouden rijring met diamant 791
Witgouden rijring met diamant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren keelknopen + armband 811
Zilveren keelknopen + armband

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 824
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Longiness dameshorloge 826
Longiness dameshorloge

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Paar gouden oorknoppen 568
2 Paar gouden oorknoppen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren oorclips, Lapponia 585
Zilveren oorclips, Lapponia

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hanghorloge Bucherer 612
Hanghorloge Bucherer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Maurice Lacroix horloge 615
Maurice Lacroix horloge

Resultaat:

70 EUR