Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee zilveren armbanden
Resultaat: 50 EUR

Twee dubbeltjes armbanden met zilver, verbonden door ogen met schakels langs de zijkant. Eén voorzien van bakslot met zilveren dubbeltjes, 1937-1941, lengte 20 cm., en één voorzien van een veeroog met...

Gouden broche met edelstenen en parel
Resultaat: 400 EUR

Elegante geelgouden broche, 585/000, ruitvormig opengewerkt model met bewerkte krullen. Bezet met parels, robijnen, saffieren en smaragdstenen. ca 4,0 gram. 19x35mm. In goede staat

Gouden oorhanger met diamant en bol
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met diamant. Brisures met 2 zilveren zetkastjes bezet met een geslepen diamantje met daaraan een glad gouden bolletje. lengte 20 mm. ca 1,8 gram. In goede staat

Witgouden rijring met 9 diamanten
Resultaat: 400 EUR

Witgouden rijiring, 750/000, met diamanten. Ronde ring met 9 briljant geslepen diamanten in de band gezet, totaal ca 0,45 ct. Breedte ring 3,5mm. ø 56. ca 4,3 gram. Rhodium wat afgesleten. In goede st...

Gouden hanger met camee
Resultaat: 300 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met een schelpcamee. Ovale hanger met een geschulpte gouden rand, bezet met een ovale fraai gesneden schelpcamee. 36x29mm. ca 8,9 gram. In goede staat

Agaat collier
Resultaat: 60 EUR

Collier van gefacetteerde agaatkralen in diverse kleuren bevestigd aan een amandelvormige geelgouden sluiting, 585/000, met ribbewerking. ø 10 mm. lengte 43 cm. In goede staat

Goudsteen armband
Resultaat: 70 EUR

Armband met 3 strengen gefacetteerde goudsteenkralen, ø8mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting in tonvorm. 585/000. lengte 20 cm. In goede staat

Agaat collier met hanger
Resultaat: 200 EUR

Colliert van ronde agaatkralen in verschillende kleuren, ø 10,5mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met zirconia's. Aan het collier hangt een ovale geelgouden hanger met een ovale cabouchon g...

Collier van carneool met gouden slot
Resultaat: 80 EUR

Collier van carneoolkralen met gouden slot, 585/000. Collier van gefacetteerde carneoolkralen, verlopend in grootte, bevestigd aan een langwerpige sluiting met bewerking. ø12-16mm. Lengte 50 cm en 7,5...

Gouden oorhanger met carneool
Resultaat: 70 EUR

Gouden oorhangers, 585/000, met carneool. Oorhaken met daaraan een hanger met rechthoekig gecontourneerd geslepen carneool. lengte 26 mm. ca 1,7 gram. Wat ingesleten ogen, in redelijke staat.

Gouden knoop insekt
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden knoopsgat versierder, 585/000, in de vorm van een insect met als lichaam een ovaal cabouchon geslepen turkoois. 24x20mm. ca 3,0 gram. MT.: H.Kreeft, Hoorn ca 1916. In goede staat

Granaat oorknoppen
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Ovale rozetoorknoppen met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en een rand met 8 gefacettteerde granaatjes. ø oorknop 10x12mm. ca 3,0 gram. In goe...

Collier met hanger, zilver verguld, met zirconia
Resultaat: 45 EUR

Zilver verguld collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Fijn omega collier met daaraan een sierlijke hanger in kruisvorm bezet met navetgeslepen zirconia's. 54x37mm. lengte 45-52 cm. ca 15,2 gram. ...

Zilveren broche met diamanten
Resultaat: 140 EUR

Zilveren broche, 833/000, met diamanten. Opengewerkte broche in ruitvorm bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. De achterzijde van de broche is voorzien van een vergulding en een veiligheid. 39x...

Paar gouden mutsbellen
Resultaat: 250 EUR

Paar gouden mutsenbellen, 585/000, als oorhangers. Oorhaken met een druppelvormig element, versierd met graveerwerk en met baarden. 5 cm. totaal ca 6,9 gram. In goede staat

Broche/hanger met agaat en parel
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden broche/hanger, 585/000, met zilveren bovenkant. Versierd met agaten en diamant en een parel. Ruitvormige opengewerkte broche met 4 peervormig gefacetteerde agaten en een ronde cabouchon aga...

Gouden ring met citrien en diamant
Resultaat: 600 EUR

Elegante geelgouden ring, 585/000, met diamant en citrien. Ring met een rozet voorzien van een grote ovaal gefacetteerde citrien, 20x12mm, met daaromheen een rand met kleine briljant geslepen diamante...

Hanghorloge Bucherer
Resultaat: 70 EUR

Ketting met een cilindervormig metalen hanghorloge, mechanisch gemerkt Bucherer, met schuifmechanisme. 15x32mm, werkend. In goede staat

Rado herenhorloge
Resultaat: 325 EUR

Rado herenhorloge, model Centrix, R30927132. Voorzien van saffierglas en heeft een grijze stalen kast en een grijze staal met keramieken band. Met goudkleurige indexen en wijzers. Compleet met origin...

4 Zakhorloges
Resultaat: 60 EUR

Lot met 4 zakhorloges waarvan 3 met sleutelopwinding met een witte wijzerplaat. En een opwindhorloge met goudkleurige wijzerplaat, kroon ontbreekt. In redelijke staat

Zilveren collier en hanger Hans Hansen
Resultaat: 120 EUR

Bijzondere zilveren collier met hanger, 925/000. Ankercollier met daaraan een grote strakke ronde hanger van Hans Hansen, Denmark. ca 1960. ø5,5cm. lengte 60 cm. Totaal ca 40,2 gram. In goede staat.

Zilveren broche
Resultaat: 50 EUR

Zilveren broche, 800/000, met diamant. Ruitvormige opengewerkte broche bezet met 9 diamanten met een oud slijpsel. Voorzien van veiligheidsluiting. 31x42mm. ca 11,9 gram. In goede staat

Zilveren choker, Lapponia
Resultaat: 400 EUR

Zilveren choker, 925/000, gemerkt Lapponia, voorzien van rechthoekige schakels met een geruwde en gematteerde bewerking. Tussen de schakels zit een driehoek gevormde gepolijste tussenschakel. Het coll...

Zilveren oorclips, Lapponia
Resultaat: 70 EUR

Zilveren oorclips, Lapponia, 925/000, Driehoekig model voorzien van een gemattteerde bewerking. 21x17mm. ca 8,5 gram. In goede staat