Strak zilveren asbakje met houten heft, rustend op 3 leeuwepootjes. 800/000 163gr. Cond.: U
Kristallen ovale bonbonbierre op zilveren voet 19x13,5x7cm. Cond.: G
Zuidzee parel collier, sluiting WG 750/000 verwerkt in een parel, 32 zeer fijne witte zuidzee parels 13-14 mm., L 43.5 cm.
Keshi parel collier met sluiting WG 585/000, 33 Keshi parels 10-11 mm.,L.41.5 cm.
Akoya parelcollier L.82 cm., met bolletjesluiting WG 585/000 bezet met diamant 0.18ct.
Parelcollier 4-rijig, parel Ø6mm.,L.43 cm., sluiting WG 585/000 bezet met 6 parels en saffier.
Parelcollier L.92 cm., met WG 585/000 clip bezet met 6 briljanten en een parel.
Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U
Antiek Hollands zilveren roomlepeltje met getorste steel 20e eeuw 835/000 24gr. Cond.: U
3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.
Kristallen beschuitbus, deksel met zilveren knop (uitgewerkt met liggende jachthond). met onderstel. Beschadigd. 21xø22xø13cm.
Zes mooie strakke coctaillepels van Hollands zilver (1 lepel beschadigd). 835/000 58gr. L.:17,5cm. Cond.: G
Broche WG 585/000 met een aquamarijn en diamant 0.04 ct., L.7 cm.
Hanger WG 750/000 met een zeer fijne Zuidzee parel 12.3mm.en 24 briljanten 0.30ct.W/SI.,5.1gr.